Watashi Žvásty

Nový rok a tak dále

1. ledna 2017 v 19:05 | Kata-chan
V první řadě, přeju všem hodně štěstí a zdraví do té 2017-ky ;)
Osobně si myslím, že když jsme přežili 2016, zvládneme všechno :D
A teď k věci.

May the Force be with you

16. prosince 2015 v 21:46 | Kata-chan
Upřímně... nikdy jsem Star Wars neviděla :D Ale tahle fráze se mi líbí, tak s ní začneme :)
Zlatíčka moje!! Jinak ani reagovat nemůžu! :D :) Chodila jsem sem tak jednou za dva měsíce celý rok a četla si ty krásné komentáře... je zajímavé, že když člověk na delší dobu zmizí, najednou se strhávači vytratí a zůstanou jen ti nejvěrnější :3 nebo v podstatě ti kteří moje psaní opravdu zajímá...:) A těm chci teď opravdu moc poděkovat, osůbkám co komentovali v rozmezí od ledna do teď i přes to, že jsem nic nepřidala a hrála si na mrtvého brouka, spoustu věcí nedokončila a jen párkrát aktualizovala záhlaví, aby to tu nebylo takové chudé a abystě mne nepodezírali že jsem zmizela z povrchu zemského :) Pořád jsem tu... a teď do značné míry dojatá, když vidím, že moje příběhy se pořád líbí, že o ty nedokončené je pořád zájem a... hřeje mne to u srdíčka :) Děkuji, znovu.

Vítejte na mém blogu

28. srpna 2014 v 20:47 | Kata-chan
Jaký pak to zajímavý název...
Možná Určitě si říkáte, "to je ale kráva, samozřejmě, že je to její blog"...
Nebo - budu myslet pozitivně a hlavou se vám právě honí "co mne to čeká za zajímavý článek"
Koho to zajímá, směle pokračujte ve čtení :)

So wake me up...

21. března 2014 v 19:54 | Kata-chan
Ahoj, to jsem já. Ano, už jsem (díky Bohu) zdravá. Ne, pořád nějak nemám "koule" psát SasuSaku, nevím proč. Nejde o mangu, tu už ani nesleduju, jen si moc přeju zvýšit kvalitu svých příběhů a...zatím nevím sakra jak. Nemám ráda, když něco )co mě zajímá) nevím. Už si ani svůj blog nerozklikávám, protože je mi smutno, jak ho zanedbávám. Tolik projektů mám nedokončených a v hlavě naplánovaných. Ach Bože na druhou.
Co dělám? Učím se, učím, spím, čtu si a zase se učím. Ale Vy určitě taky. Chci sem něco přidat, opravdu moc, ale nepřeju si, aby můj výtvor stál za starou belu. Nebudu tady servírovat eseráčky :D
Myslím na Vás, ale už ne tolik, jak to bývalo :/
Neruším blog, nekončím. Jen žádám své věrné čtenáře o trpělivost (jo, zase, řekněte si to v hlavě :D). Mrkněte sem jednou týdně, a ono se něco objeví :)
Co mi dělá starosti? Škola, Krym
Na co se těšit v příštích týdnech? Season 4 Game of Thrones, TBBT epizoda 07x19, Velikonoční prázdniny, Jaro
Nový ship: Sherlolly (Sherlock x Molly)
P.S. Proč je tu ten gif? Já nevím, just Elsa fangirling :D
Snad se Vám všem daří :) Naviděnou...

Zmrtvýchvstání

30. ledna 2014 v 17:43 | Kata-chan
Dlouhý a divný nadpis, že? Ale to, že ho čtete, znamená, že Kata je zase na blogu! :D
Byla to snad moje nejdelší chilling pauza za celý už skoro čtyři roky, ale jsem zpět v plné spisovatelské síle.
To jste rádi, co? :D

Veselé Vánoce

20. prosince 2013 v 21:02 | Kata-chan
Zdravím Vás! (och jak originální název článku)
Pro začátek všem přeji, jak už nadpis napovídá, VESELÉ VÁNOCE! :) (+ hodně štěstí do Nového roku, kdybych na to zapomněla ;D) Hodně štěstí, zdraví, jídla...však to znáte n.n
S potěšením oznamuji, že začínají PRÁÁZDNINYYY! Ale to už všichni víme, že ano ;D Čeká nás 16 volných dní, v mém případě je to pouhých 7, protože se budu muset hodně připravovat do školy, ale na ten týden ji můžu vypustit z hlavy.
Chci se tedy podělit o své plány, co bych chtěla stihnout, napsat a vytvořit. Bude to rychlé a bezbolestné, doufám ;)

Jsem mrtvá?

29. listopadu 2013 v 20:26 | Kata-chan
Pravděpodobně. Ach jo. Škola se po mně denně vozí, a já vždy přijdu domů a žuchnu do peřin. Přečtu si pár povídek v angličtině a zalomím to. O učení nemluvě. Nechci prožít Vánoce ve stresu, takže musím zabrat. Ale tenhle víkend mám vesměs volno, takže tu přibudou články...hurá? :D Přiznejme si to, SasuSaku není to, co bývalo. A já sama mám pocit, že jsme už napsala všechno, co se napsat bez opakování dá. Ale pracuju na svých vlastních story, takže pokud chcete, proměním jména a tradá.
Pro ty, které zajímá i něco jiného, než povídky...

Catching time

21. listopadu 2013 v 21:06 | Kata-chan
Ne, neptejte se :D Vy přece taky chodíte do školy, taky se učíte, takže mi rozumíte! :) Chtěla jsme jen napsat článek o "ničem", aby tu nebylo až takové ticho :3 Pro ty, které zajímají jen povídky - budu psát v sobotu (Sakuru II. a Kotonaru), dnes totiž nebyl čas (fyzika, mňam) a zítra taky nebude, protožeee... JDU DO KINAAA! :3

Zatím neprší

8. listopadu 2013 v 23:06 | Kata-chan
Dobrý večer všem! Už je to poměrně dlouho, co jsem se neozvala s povídkou, že? :) Je mi líto, ale tenhle týden jsme měli třídní schůzky (kurva do prkýnka, že :D), pro mou známku důležitou čtvrtku a zabrat dostala i moje psychika, protože jsem musela opustit nadobro místo pro mne hodně důležité. Ale už jsem se vyplakala, takže cajk ;3 Nechtělo se mi obtěžovat tady s výmluvami (je to sice svatá pravda, ale vím, co si říkáte ;D), a povídka se mi opravdu psát nechtěla, spíš jsme přeýšlela nad budoucností a připravovala se na anglickou olympijádu.

Podzimní relax

25. října 2013 v 18:32 | Kata-chan
Podzim moc nemusím. Je mokro, zima, všude barevné listí...které je hezké jen chvíli, než se výsostně rozmočí s bahnem do břečky co se mi přilepí na boty. Ale jinak je příjemné sluníčko, prázdniny, období vonných svíček a plus hodinka k sladkému spánku. Já jsem zkrátka tvor zimní (sníh...snííh :3)
Dneska jsem se ze školy skoro rozběhla, jak jsem se těšila na ty P-R-Á-Z-D-N-I-N-ÝÝ! A nový díl TBBT :3 Fanoušci Teorie velkého třesku a páru Shamy si určitě museli dát pořádný fangirling n.n (ano, patřím mezi ně ;D)
Ale hlavní důvod, proč píšu tento článek, je, že máte možnost si vybrat novou povídku, do které se pustím :) Naházím Vám sem pár coverů od (již promyšlených, naštěstí :D) povídek, a který Vás zaujme nejvíc, do toho se pustím :)

What the QUACK?

14. října 2013 v 18:54 | Kata-chan
Páni. Já ještě žiju. Pááni. A dlouho jsme nepřidala žvásty...tak jo, upřímně, kdo to vůbec čte jinak než s očima vsloup? :D
No, na asku mi přistály dvě otázky zaměřené na to, co právě dělám, a kde to (sakra) jsem :D Napsala jsem do horního boxu, že si plním svůj sen. Mým snem je napsat vlastní knížku. Opakuju, VLASTNÍ. Moje charaktery, můj příběh, můj...nápad. Za tím valím už od svých pisátelských počátků. Můžu s potěšením říct, že se mi to konečně povedlo. Halelujah, nebeský chorus, a tak dále :3

Vote

21. září 2013 v 22:31 | Kata-chan
Jojo, já vím, říkala jsem, že dneska BUDE povídka n.n" Dřív, než začnete v duchu nadávat, jaká jsem kecka (nebo horší věci :D) přečtěte si prosím tento článek. Ano, měla jsem v plánu psát. Ale...to jsem netušila, jak mě vyčerpá deset odehraných volejbalových setů a pečení pro rodinu. Tak nic no.
Chci pro to napsat tenhle článek, kde Vám ozbamuji, že povídka dneska opravdu nebude a pokud mi to dovolí čas, napíšu ji zítra. Dám anketu a která povídka bude mít nejvíc hlasů, do té se pustím (protože tuším, že do komentářu byste mi napsali veeeliké prd :D).

Moje plány

13. září 2013 v 20:14 | Kata-chan
...vždycky stroskotají. Teda, když nemám čas. Dostala jsem otázku na ask.fm, že když jsme říkala, že budu psát, proč nepíšu. Proč? Začala jsem se učit :DD
Denně napíšu tam maximálně odstavec. Dvakrát týdně trávím odpoledne u doktora, což mi taky ukousne z volného času. Jo, a taky mám tréninky. Teda, momentálně ne, nedávno jsme měla ošklivý pád (zase) ze kterého se ještě zotavuji.
Fakt se Vám omlouvám, ale budu psát JEN o víkendech. Jindy to nedávám. Minulý víkend jsem měla celý plný, tak jsem stihla jen jednorázovku a oznam. Pokud Vás to ale potěší a uspokojí, jdu se do něčeho pustit. Třeba Kotonaru, fakt nevím. Když se na psaní necítím, nestojí to za nic a to vidíte i Vy sami a pak se Vám moje povídky nelíbí. Tak je si třeba vybrat. Kvantita, nebo kvalita?
P.S. Pokud jsem Vás už zkamala, je mi líto. Ale já takhle nemůžu dál...už nechci být odpadlík třídy. Žvástů stačilo, jdu psát.

Síť

7. září 2013 v 11:26 | Kata-chan
Nevím, proč jsem zvolila tenhle název. Možná pro to, že si připadám ´chycená jako v síti´ :D. To je fuk, článek musí mít nadpis. Chci Vás jen obeznámit s tím, že jsme nastoupila do prváku na střední škole. Ale ne na ledajaké střední škole. Mám dost velkou makačku, takže přes týden jsem u počítače skoro vůbec nebyla. Natož abych měla hodinu psát povídku :D Je to sice neuvěřitelné číst (:DD) ale Kata nepřidala týden povídku. Co s tím budeme dělat? :D

Confession

23. srpna 2013 v 12:12 | Kata-chan
Takže...
doprčic! :D Nedávám to. Škola za dveřmi a já za prázdniny nestihla to, co jsem chtěla. A jsem z toho naštvaná. Mnozí jste si určitě všimli, včetně mně samotné, že blog (můj) už není, co býval. Opravdu nevím, proč pořád vymýšlím blbosti :D Mám toho moc...a s učením toho bude ještě víc.
Musím si pro to přeházet povídky. Co se týče Nebe, Peklo, Ráj, asi ji odložím. Má to být zvrhlá povídka, ale s příběhem, to znamená, že díly na sobe budou závislé. Někdo se mne na ASKu ptal, jestli udělám další sérii Sasukeho zvrhlého deníčku. Odmítala jsem to, ale jak tak teď přemýšlím...
 
 

Reklama