Překlady

SasuSaku Funkomix 4

19. listopadu 2011 v 16:48 | Kata-chan
Tak, je tu další dvojice ;-). Omlouvám se, ale na psaní teď nemám bohužel moc času. Potřebuju vytáhnout chemii. Až to bude, začnu rádně psát. Zatím si jen dělám osnovy na papír. :-)SasuSaku Funkomix 3

17. listopadu 2011 v 14:03 | Kata-chan
Tak, jsou tu další komixy...protože mám zaracha, na psaní moc nemám čas. Mrzí mě to, ale...je to tak. Jestli někdo zastřelí naši chemikářku budu vděčná. Ale zatím tu budou jen ty komixy,ať vám to trošku spestřím. :-)


SasuSaku Funkomix 2

14. listopadu 2011 v 6:04 | Kata-chan
Tak, další várka, zase dva. Snad se u toho zasmějete, v originále jspu samozřejmě lepší ale...i takhle dobrý ne? :-) Ráda překládám, ale hrozně to žere čas, čišťení a tak...mám v záleze jedno dlouhý Doujishi a taky se chystám přeložit do češtiny Stranger...no nic, to jsou jen megaplány do budoucna ;-) Tentokrát to není orámované (aby mi to nikdo nekradl) tak se opovažte kopírovat n.n. Nebo bud zláá :D

SasuSaku Funkomix

1. listopadu 2011 v 6:07 | Kata-chan
Já je prostě miluju :D. Ale ne, vážně miluju Sasukeho i Sakuru, oni jsou naprosto dokonalý! A když někdo umí, je s nima i pěkná švanda :D A já si to nemohla nechat pro sebe tak: dva přeložené fankomixy about SasuSaku.
Jo, a MOC, MOC, MOC všem děkuju za milé komentáře, ani nevíte jak mě to zahřálo u srdíčka a nakoplo k dalšímu psaní n_n. Takže si gratulujte a...doufejte, že tenhle týden ještě něco splácám n.n. Ještě jednou:
Arigato Gozaimasuuu! :3
 
 

Reklama