Shipping it

21. února 2017 v 14:02 | Kata-chan |  Píšu Jednorázovky
"Slyšela jsem, že Saradiny rodiče spolu ani nebydlí."
"To pro to, že její otec je pořád na cestách."
"Její mámy je mi líto. Má tak přitažlivého manžela, který ale nikdy není doma."
"Jejich manželství je jen formální. Teda, to mi aspoň říkala mamka - chodila s nimi prý ještě na akademii. Prý se vzali jen pro to, aby mohl Sasuke-san obnovit svůj klan."
"Opravdu…?"
Už to nemohla dál poslouchat.
"Hej, co si tam vy dvě špitáte?" dvě děvčata si ani nevšimla, že dědička klanu Uchiha se potichu připlížila za jejich záda. Polil je studený pot. Vůbec neměly ponětí, že jejich drbání někdo odposlouchává, a už vůbec ne figurantka jejich rozhovoru.
"Sa-Sarado?" zvedly hlavu a pohlédly do tváře černovlasé kunoichi. Zbledly hrůzou. Místo svých obvyklých uhlově černých očí na ně pohrdavě shlížela zpoza červeného Sharinganu.
"Zmizte. A už nikdy mou rodinu takto nepomlouvejte, rozumíme si?"
"A-ano, Sarada-chan!" utíkaly až se za nimi prášilo.

Uchiha Sarada si pohrdavě odfrkla. Nebylo to poprvé, co takto rozháněla zlé jazyky, co se pouštěly do jejích rodičů. Otravovali ji lidé, většinou mladá děvčata uchvácena výzorem jejího otce (připadalo jí to značně úchylné), kteří soudili jejich rodinu a přitom neměli ani ponětí o hloubce vztahu, jaký mezi sebou mají její matka a otec.

Jistě, i ona kdysi pochybovala. Je těžké uvěřit, že Sasuke Uchiha Sakuru Haruno, nyní už také Uchiha, skutečně miluje. Vždyť byl neustále mimo vesnici, plnil důležité zahraniční mise. Ale po zneškodnění posledních přívrženců Kaguyina kultu zůstával v Listové často a déle. Dokonce chodili i na rodinné procházky a pikniky. Její rodiče kráčeli vedle sebe, Sakura vždy zavěšená do Sasukeho zdravé ruky a Sarada vesele poskakovala kolem nich. I když jí bylo už dvanáct, v rodinném kruhu se cítila opět jako malé, rozmazlované děvčátko. Když během procházky zavětřila, že si někdo v postranní uličce o nich šeptá, okamžitě vyrazila za zmateného výrazu svých rodičů bránit čest klanu. Nikdo nemohl rozumět pevnosti pouta, které mezi sebou její matka s otce sdíleli, lépe, než oni sami dva. A ještě Sarada, protože byla dítětem jejich lásky a osobou jim nejbližší.

"Mám dost vašich nenávistných komentářů." Sykla na dvě tentokrát dospělé ženy, které kritizovaly maminčin krátký sestřih a lamentovaly, jak si mohl Sasuke Uchiha vybrat takovou chudinku. Když ty nány vypadaly, že se ze své pozice u kafíčka na bidýlku nehodlají hnout, vystrašila je drobnou ohnivou koulí. Ihned vzaly nohy na ramena, s křikem. Sarada se usmála a pyšně si dala ruce v bok. Nikdo nebude škodit lásce jejích rodičů. O to se ona postará.

"Sasuke-kun?" zašeptala zděšeně Sakura do ucha svému manželovi. Polil ji studený pot.
"Hmm…?" naznačil, že poslouchá.
"Sarada se chová nějak divně, proč útočí na obyčejné lidi?" co se Sasuke vrátil na delší dobu do vesnice, v podobných situacích přistihla Saradu několikrát.
"S tím si nedělej starosti, Sakuro. Naše dcera nikdy nekoná bez řádného důvodu." Ušklíbl se, hruď se mu dmula pýchou. Sám totiž rozhovor žen slyšel a měl chuť zakročit, ale jeho holčička ho v tom předběhla. "Je přeci jen Uchiha." Jaký otec, taková dcera.

drabble 500 slov. SasuSaku fest 2017. Day 8. Prompt: Protective of us.
Kdo jiný rozboří haty na SasuSaku lépe, než jejich vlastní dcera, živoucí důkaz jejich lásky a svazku hmm? Upřímně, Sarada se mi v Naruto epilogu moc nelíbila (myslím že to byl díl 700?) ale v Naruto Gaiden jsem si ji zamilovala a pak v Boruto filmu taky. Je prostě dokonalá. Má úžasnej potenciál a když ji kreslí Kishmoto, je opravdu perfektní směskou Sasukeho a Sakury. HVĚZDIČKY a KOMENTÁŘE potěší :3
TEAM SALAD GO!
 

18 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Katty Katty | 28. února 2017 v 21:09 | Reagovat

Moc pěkné, Sasuke hrdým otcem😄

2 Khaculinka Khaculinka | 9. března 2017 v 7:49 | Reagovat

Moc pěkné :-) hlavně Sarada ochranitelka :D

3 Vajis Vajis | 9. března 2017 v 22:21 | Reagovat

Moc pěkně napsané:) Taky jsem si Saradu moc oblíbila! :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.