Nový rok a tak dále

1. ledna 2017 v 19:05 | Kata-chan |  Watashi Žvásty
V první řadě, přeju všem hodně štěstí a zdraví do té 2017-ky ;)
Osobně si myslím, že když jsme přežili 2016, zvládneme všechno :D
A teď k věci.V únoru se na tumblr odehraje akcička "SasuSaku fest". Když kliknete na ten obrázek co mám tady na blogu, přesměruje vás to na domovskou stránku události a najdete tam víc detailních informací - já to vezmu stručněji. Budou to dva týdny, během kterých se tady na blogu budou objevovat drabbles. Neměla jsem bohžel časovou kapacitu udělat všechno 1000 slov dlouhé jednorázovky, tak jsem se uchýlila ke kratším jednohubkám. Ještě nemůžu zaručit, jestli přidám něco každý den nebo jen některé, ale něco už předpřipraveno mám, takže ten festival tu určitě bude :) Tady se podívejte na kalendář s takzvanými "prompts", neboli tématy dne:
Podobné akcičky se na tumblr odehrávají častěji, jako třeba SasuSaku month nebo Sakura month...já nevím, proč jsem se rozhodla zapojit až teď :D Ale proč ne, žejo. Takže, uvidíme se v únoru během festivalu! :3 SasuSaku ftw!!

Jinak co se týče mého "zmrtvýchvstání", nechci vás zklamat. Tento rok maturuju a teď byly svátky a mne zase něco přivedlo zpět užít si momentky v FFkářském světě, ale nemůžu zaručit, že budu tak aktivní, jak jste viděli v posledním týdnu nebo jak by jste si přáli... prostě tohle je můj blog, když tu něco přibyde, tak přibyde :) Nebudu říkat jestli končím nebo ne, protože to je moc silné slovo. Se psaním já neskončím nikdy a co konkrétně nebo kdy budu psát je už ve hvězdách. Ono je hezké občas si odpočinout u SxS a znovu se vrátit do mladších let... bylo to tu fajn :)
Ještě taky "vítám" na svém blogu opět některé provokatéry, kteří si se as chopili příležitosti, že jsem zase něco přídala a chtějí mne bez důvodu rozhodit a shodit (já myslím, že dotyčný/dotyční moc dobře ví, o kom mluvím) a tímto je žádám aby můj blog opustili, protože negativní energii tu nikdo nechce.
 

8 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Viola Viola | 6. ledna 2017 v 23:22 | Reagovat

Fíha, o žiadnych podobných akciách som nepočula o.o ako dobre, že som objavila tvoj blog :3

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.