Září 2014

#explorer

6. září 2014 v 13:46 | Kata-chan
Zdravím, přátelé!
Dneska pracuji na povídkách, což vás určitě potěší, ale mám i špatnou zprávu...
Zdravím vás prostřednictvím programu Internet Explorer!
Whaaat? :D
No, slyšeli jste dobře. Po několika letech jsem oprášila prach z tohoto programu. A není to tím, že bych zacítila proud nostalgie nebo mi toho modrého éčka bylo líto (i když mi ho trošku je líto, přiznám se) - je to tím, že v chromu se mi nejde ani zaboha přihlásit na blog!
Už jsem začala panikařit a měnila si heslo, že se mi sem někdo vloupal, ale potom... podívala jsem se na Facebookovou stránku blogu.cz, protože tam většinou lezu, když mám nějaký problém nebo glitch - abych viděla, jestli ho mají i ostatní. No páni.
Některým lidem blog už prý nejde od začátku září, nejstarší příspěvek byl myslím z 30. srpna.
A proč to sem vůbec píšu?

Shipping Commercial

4. září 2014 v 18:10 | Kata-chan |  VIDEO
První "zábavné video" o párování, shippování, neboli OTP...já se celkem pobavila, CollegeHumor mám na YouTube v odběrech...i když to poslední dobou skřípe s tím jejich humorem, toto mě nezklamalo... vždyť je správné dělat si srandu i sami ze sebe... ;D

#ALS

1. září 2014 v 19:24 | Kata-chan |  #tag
Troška černého humoru na levoboku :D
Vítejte u prvního hashtagu!
Komu se za poslední měsíc sledování dění na internetu - Facebooku, YouTube - automaticky nedoplní "Ice Bucket Challange", je samozřejmě out.
Netuším, jestli to zaplnilo i vaši zeď, ale tak před půl rokem si mí přátelé (FB) přehazovali onu "exovací" čalindž, kdy se točili na kvalitní kamery na mobilu s vysokým rozlišením v začmouděné hospodě a nominovali své, většinou nezletilé, kamarády k vypití piva na jeden zátah... a pokud to nestihnou do 24 hodin, musí nominovaný koupit nominátorovi basu piv. Až pak přišli nějaká ty přiotráveníčka, z facebooku konečně tento spam vymizel. EP challenge (ExniPivo challenge - ted jsem to tak pojmenovala :D) byla dobrá tak maximálně pro ekonomiku, ledviny vám ale určitě nepoděkují. Teď konečně vznikl nový challenge, který zároveň i pomůže dobré věci... nebo ne?