Březen 2014

So wake me up...

21. března 2014 v 19:54 | Kata-chan |  Watashi Žvásty
Ahoj, to jsem já. Ano, už jsem (díky Bohu) zdravá. Ne, pořád nějak nemám "koule" psát SasuSaku, nevím proč. Nejde o mangu, tu už ani nesleduju, jen si moc přeju zvýšit kvalitu svých příběhů a...zatím nevím sakra jak. Nemám ráda, když něco )co mě zajímá) nevím. Už si ani svůj blog nerozklikávám, protože je mi smutno, jak ho zanedbávám. Tolik projektů mám nedokončených a v hlavě naplánovaných. Ach Bože na druhou.
Co dělám? Učím se, učím, spím, čtu si a zase se učím. Ale Vy určitě taky. Chci sem něco přidat, opravdu moc, ale nepřeju si, aby můj výtvor stál za starou belu. Nebudu tady servírovat eseráčky :D
Myslím na Vás, ale už ne tolik, jak to bývalo :/
Neruším blog, nekončím. Jen žádám své věrné čtenáře o trpělivost (jo, zase, řekněte si to v hlavě :D). Mrkněte sem jednou týdně, a ono se něco objeví :)
Co mi dělá starosti? Škola, Krym
Na co se těšit v příštích týdnech? Season 4 Game of Thrones, TBBT epizoda 07x19, Velikonoční prázdniny, Jaro
Nový ship: Sherlolly (Sherlock x Molly)
P.S. Proč je tu ten gif? Já nevím, just Elsa fangirling :D
Snad se Vám všem daří :) Naviděnou...

Ti, co sem ještě chodíte...

8. března 2014 v 22:46 | Kata-chan
...rychlé oznámení, jsem nemocná. Už třetím týdnem. Běhám po doktorech a žeru antibiotika. Vážně mě to nebaví. Nechci pořád prosíkat o trpělivost a tvrdit, že si dávám pauzu. Nedávám si pauzu, nejde mi psát seriózní SasuSaku. Připadá mi to směšné.