Listopad 2013

Jsem mrtvá?

29. listopadu 2013 v 20:26 | Kata-chan |  Watashi Žvásty
Pravděpodobně. Ach jo. Škola se po mně denně vozí, a já vždy přijdu domů a žuchnu do peřin. Přečtu si pár povídek v angličtině a zalomím to. O učení nemluvě. Nechci prožít Vánoce ve stresu, takže musím zabrat. Ale tenhle víkend mám vesměs volno, takže tu přibudou články...hurá? :D Přiznejme si to, SasuSaku není to, co bývalo. A já sama mám pocit, že jsme už napsala všechno, co se napsat bez opakování dá. Ale pracuju na svých vlastních story, takže pokud chcete, proměním jména a tradá.
Pro ty, které zajímá i něco jiného, než povídky...

Catching time

21. listopadu 2013 v 21:06 | Kata-chan |  Watashi Žvásty
Ne, neptejte se :D Vy přece taky chodíte do školy, taky se učíte, takže mi rozumíte! :) Chtěla jsme jen napsat článek o "ničem", aby tu nebylo až takové ticho :3 Pro ty, které zajímají jen povídky - budu psát v sobotu (Sakuru II. a Kotonaru), dnes totiž nebyl čas (fyzika, mňam) a zítra taky nebude, protožeee... JDU DO KINAAA! :3

Baby Maker 24

17. listopadu 2013 v 18:48 | Kata-chan |  Baby Maker
Konohu obalila hustá, bílá mlha. Pouliční lampy osvítily jen pár desítek centimetrů, pak se jejich záře ztratila v temném nánosu. Lidé se uchylovali do svých domovů k teplému krbu a na ulicích nebylo ani živáčka.

SasuSaku Cosplay

16. listopadu 2013 v 22:33 | Kata-chan |  Internet
Pro začátek, povídku si skládám. V hlavě :D Ale ne, snad to zítra, i když toho mám hrozně moc do školy, stihnu :) A Vy víte, že nekecám :)
Jedeme dál, už dlouho jsem nepřidala článek, a mrzí mě to. Abych vás ale nenechala tak úplně hladovět, chci se podělit o nějaká ta CMV videa. Cosplay Music Video, většinou dramatická hudba (jedná se přece o SxS ;3) a cosplaye. Někdy dobré, někdy ne až tak věrohodné...pro to přidávám kompilaci mých oblíbených, plus jedno bonusové :) O Cosplayích na náš oblíbený pár se moc nemluví a není moc populární, málokterý chlapec vypadá jako Sasuke T.T Podle mého názoru je to naprosto nemožné, protože Sasu má tak dívčí tvářičku :3 :D A Sakury mají taky někdy podivné proporce, ale co si budeme povídat, cosplayovaní je pro zábavu a tahle videa taky! Enjoy! :)

Kotonaru 14

9. listopadu 2013 v 16:03 | Kata-chan |  Kotonaru
Nabyla vědomí, když jí obličej postříkali vodou. Nechtěla otevřít oči, nechtěla svým trýznitelům ukázat, že je vzhůru. V temné místnosti, pokusné laboratoři ji drželi už tři dlouhé dny.

Zatím neprší

8. listopadu 2013 v 23:06 | Kata-chan |  Watashi Žvásty
Dobrý večer všem! Už je to poměrně dlouho, co jsem se neozvala s povídkou, že? :) Je mi líto, ale tenhle týden jsme měli třídní schůzky (kurva do prkýnka, že :D), pro mou známku důležitou čtvrtku a zabrat dostala i moje psychika, protože jsem musela opustit nadobro místo pro mne hodně důležité. Ale už jsem se vyplakala, takže cajk ;3 Nechtělo se mi obtěžovat tady s výmluvami (je to sice svatá pravda, ale vím, co si říkáte ;D), a povídka se mi opravdu psát nechtěla, spíš jsme přeýšlela nad budoucností a připravovala se na anglickou olympijádu.