Říjen 2013

Rainbow 2/2

31. října 2013 v 23:13 | Kata-chan |  Píšu Jednorázovky
Rozhodli jsme se pro procházku v parku. Bez vysvětlení pořád svírala mou dlaň v té své, majetnicky a při tom jemně. Cvrlikala o starých dobrých časech, o začátcích našeho vztahu a o našich ´poprvé´. Netušil jsem, kde se v ní to sebevědomí bere. Když popisovala naše první společné přenocování (snad nemusím specifikovat, co se událo), zčervenal jsem a nervózně se rozhlédl kolem sebe.
"Nemluv tak nahlas, někdo tě uslyší!" okřikl jsem ji opatrně, ale všichni lidé v parku, kteří zatím seděli v objetí na lavičce nebo krmili holuby rozdrobeným rohlíkem, se podívali přímo na mě. Nechápal jsem.
"Oni slyší spíš tebe, hlupáčku. Tolik jsi mi chyběl, Sasuke. Nezajdeme někam, kde budeme mít soukromí?" zase mě odtáhla za loket mezi křoví, kde se posadila na již vysušené podzimní listí. "Není to nádhera?" pohlédla do holých korun stromů, kde prosvítala obloha a - kdo by to byl řekl - dnešní nesmrtelná duha.

Rainbow 1/2

31. října 2013 v 21:49 | Kata-chan |  Píšu Jednorázovky
Když mě ráno do očí zaštípalo ostré světlo, nevěřil jsem, že už je konec října. Poslední den je v širém okolí znám jako Halloween. Den, kdy se můžete obléct jakkoli a ostatní jsou povinni zdržet se námitek. Den, kdy můžete strašit své kamarády bílými prostěradly a oranžovými dýněmi. Jsem si jistý, že před dveřmi mého domu čeká hejno netopýrů zavřených v kleci, která se otevře, až stisknu kliku. Nebo zelená gumová čarodějnice, co mi sletí na hlavu a změní se v odporný sliz, který nemůžu dostat ze školní uniformy ještě týden. Ubohé, rádoby vtipné chytáky zinscenované mým kamarádem, v širém okolí známém jako žluté nemehlo, Narutem Uzumaki.

Thoughts of little Writer - Hrátky se jmény

30. října 2013 v 6:08 | Kata-chan |  Thoughts of little Writer
Dobré ránko, moji milí! Už je to dlouho, co jsem Vás naposledy obšťastnila sérií TolW, je čas to napravit! :) A v tomto díle se budeme zabývat jak jinak, než aktuálním tématem. Jména.
Všichni máme to svoje křestní. To, jaké nám maminka či tatínek, nebo rovnou oba vybrali ještě v kolébce. Jméno, které se během let naučíte milovat, ať je jakkoli divné nebo zvláštní, nebo ho ostatní neumí vysvětlit. Já mám naštěstí obyčejné, dokonce jsem pokřtěná, takže mám dvě. Cítím se jak hustá američanka :D Ale nechci tu mluvit jen o pojmenování skutečných, chcete-li živých postav. Tohle je přece svět blog fanfiction!
Já se přiznám, že miluji vymýšlení jmen. Fakt. Bylo sice podotknuto, že pro děti SasuSaku používám pořád stejné. Daisuke, Shina, Itachi.

Bubblegum 9

29. října 2013 v 23:10 | Kata-chan |  Bubblegum
Seděla u nemocničního lůžka, loket měla opřený o kovový rám postele. Ze všech sil se snažila, aby se udržela při vědomí, aby jí hlava nesklouzla na osobu ležící pod ní. Ještě nikdy neviděla Sasukeho Uchihu s tak klidným výrazem.

Sakura II. 1

27. října 2013 v 13:47 | Kata-chan |  Sakura II.
Na příjezdové cestě k našemu skromnému domku zasvítila světla. Světla černé limuzíny, která se zastavila jen na chvilku, aby nechala vystoupit mého podnikavého manžela. Levou rukou, na které pyšně nosím snubní stříbrný prstýnek vysázený diamanty a smaragdy odsunuji černo-bílou záclonu z cesty, abych mohla kouknout ven.

Sakura II. Recenze

27. října 2013 v 12:33 | Kata-chan

One more time...V.

25. října 2013 v 20:33 | Kata-chan |  Překlady
Páni, už pětka! Když jsme poprvé začala číst toto doujinshi, říkala jsem si, že autorka pravděpodobně vsadí na otevřený konec, protože děj není nic, co bychom už neviděli. Nestalo se tak, sága pokračuje! :D A my můžeme být jen rádi :) Tak se pohodlně usaďte a užijte si další díl pod názvem
"I had to STOP YOU one more time"

Podzimní relax

25. října 2013 v 18:32 | Kata-chan |  Watashi Žvásty
Podzim moc nemusím. Je mokro, zima, všude barevné listí...které je hezké jen chvíli, než se výsostně rozmočí s bahnem do břečky co se mi přilepí na boty. Ale jinak je příjemné sluníčko, prázdniny, období vonných svíček a plus hodinka k sladkému spánku. Já jsem zkrátka tvor zimní (sníh...snííh :3)
Dneska jsem se ze školy skoro rozběhla, jak jsem se těšila na ty P-R-Á-Z-D-N-I-N-ÝÝ! A nový díl TBBT :3 Fanoušci Teorie velkého třesku a páru Shamy si určitě museli dát pořádný fangirling n.n (ano, patřím mezi ně ;D)
Ale hlavní důvod, proč píšu tento článek, je, že máte možnost si vybrat novou povídku, do které se pustím :) Naházím Vám sem pár coverů od (již promyšlených, naštěstí :D) povídek, a který Vás zaujme nejvíc, do toho se pustím :)

Fanya 1/3

21. října 2013 v 0:02 | Kata-chan |  Píšu Jednorázovky
---Pamatujete si na povídku Aryon? Pokud ne, je dobré si ji před čtením této jednorázovky připomenout TADY---
Sasuke nikdy ve svém životě nespatřil takovou krásu. Mrkal co nejrychleji, aby zbavil své řasy otravných kapek a aby mu neunikl jediný detail. Voda stékala po jeho rozpálených tvářích a vítr se opíral do zmáčeného oděvu, on však nepociťoval jedovatou zimu. Jen a jen příjemné teplo podbarvené lesní vůní. Mezi větvičkami a korunami stromu klouzaly paprsky a osvětlovaly měkký lesní koberec. Pohlédl na dívku po své pravici, která se pohodlně usadila na pařez, složila si závoj i korunku, obojí opatrně položila na světlounký mech. Lesy v Cálë působily tak mírumilovným dojmem, že měl černovlásek chvílemi pocit, že se po přebrodění řeky ocitl v ráji. Nedaleko šuměl vodopád, a jak si později všiml, se odtud valila oblaka horké páry. Kapky vody při střetu se slunečním svitem vytvořily duhové odlesky.

Bubblegum 8

19. října 2013 v 22:10 | Kata-chan |  Bubblegum
Třicátého prvního prosince. To datum si pečlivě vyznačil v kalendáři a doplnil drobným, nenápadným srdíčkem. Místo obvyklého, ojedinělého černého křížku. Celé prázdniny strávil přemýšlením nad posledním dnem roku.

Kotonaru 13

15. října 2013 v 21:40 | Kata-chan |  Kotonaru
Cestoval po boku Orochimara a Kabuta, který nesl v náručí bezvládnou růžovlásku. Sasuke si nemohl pomoct, a několikrát je pohledem zkontroloval, jestli citlivou dívenku někde neupustili. Pořád měl živě v paměti výrazy nindžů ze Zvučné, když mu Sakura zabránila Narutovi ublížit.

What the QUACK?

14. října 2013 v 18:54 | Kata-chan |  Watashi Žvásty
Páni. Já ještě žiju. Pááni. A dlouho jsme nepřidala žvásty...tak jo, upřímně, kdo to vůbec čte jinak než s očima vsloup? :D
No, na asku mi přistály dvě otázky zaměřené na to, co právě dělám, a kde to (sakra) jsem :D Napsala jsem do horního boxu, že si plním svůj sen. Mým snem je napsat vlastní knížku. Opakuju, VLASTNÍ. Moje charaktery, můj příběh, můj...nápad. Za tím valím už od svých pisátelských počátků. Můžu s potěšením říct, že se mi to konečně povedlo. Halelujah, nebeský chorus, a tak dále :3

One more time...IV.

7. října 2013 v 11:24 | Kata-chan |  Překlady
Další, zatím poslední publikovaný díl (jo, už je novej, pardon :D Přednastavený článek) této rozkošné série. Byl nejdelší a příběh se pořád natahuje a zahušťuje, ale autorka vypadá jako zodpovědný člověk, který už teď pracuje na dalším pokračování! :3 Nebojte se pro to, komix je to dlooouhý a dnešní díl má titulek
"I had to LOSE YOU one more time"

One more time...III.

3. října 2013 v 16:43 | Kata-chan |  Překlady
Přináším Vám další díl jako odlehčení předposledního pracovního dne v týdnu. ´Epizodky´ se pořád protahují a začíná to být zajímavější. Autorka sice pořád tvrdí, že příběh je 100% random, ale podle mne už ví, že tomu chce dát nějaký směr ;3 Užijte si třetí díl s dechberoucí kresbou a názvem
"I had to FIGHT YOU one more time"