Září 2013

One more time...II.

30. září 2013 v 2:07 | Kata-chan |  Překlady
Yay pro druhý díl! :3 Čeká Vás víc SasuSaku a naštvaného Sasukeho. Kresba by nemohla být krásnější ;3 Tentokrát je to snad i lépe k přečtení, obrázek šel uložit ve vyšším rozlišení. Enjoy!! Tento díl má u autorky název
"I had to LOVE YOU one more time"

One more time...I.

29. září 2013 v 11:42 | Kata-chan |  Překlady
Tohle doujinshi na mě baflo na DeviantArtu...a já se do něj okamžitě zamilovala. Je to série komixů s názvem "One more time" a jak autorka říká, je to ´random´ story. Nemá žádný rozsáhlejší příběh, výtvarnice kreslí, co ji napadne. Mně se líbí barvy, líbí se mi (ohrátý) příběh a nádechem novoty...přináším Vám pro to první ´část´s názvem
"I had to SEE YOU one more time"

Charming forehead

28. září 2013 v 23:12 | Kata-chan |  Píšu Jednorázovky
Vlasy barvy jako okvětní lístky třešně. Dlouhé prameny jí zakrývaly oči, přes to mezi mezerami prosvítala zelená kukadla. Koukala se do zrcadla, záda lehce shrbená a dětské pěstičky zatnuté. Nenáviděla svůj odraz, i když byl rozostřený pohledem přes clonu slz. Ze spánku jí vytékala krev. Krev, kterou již ve svém mladém věku viděla tolikrát…přehnaně dlouhá ofina skrývala nejen vysoké čelo, ale i narůžovělé jizvičky kontrastující s červeně napuchlýma očima a jemně růžovými vlasy. Nebylo to poprvé, co po ní děti z akademie házely ostré kamínky a nazývaly zrůdou. Její oblečení možná nebylo výkřikem poslední módy, ale tmavě modrá trička se jí líbila. Ne, na oděvu nebylo vůbec nic špatného. Ta chyba se nacházela v ní, zakódovaná do krve, dominující v DNA. Děvčátko s neobvyklou barvou vlasů, kterou by si každá dívka přála, měla na svém rozkošném ksichtíku v očích ostatních jeden obrovský kaz na kráse. Aspoň podle názoru ostatních.

RelationShipping - Erik a Hay Lin

23. září 2013 v 21:48 | Kata-chan |  Thoughts of little Writer
Raději se nebudu snažit vymyslet zkratku na tyto dva. Určitě by z toho vzešlo něco nehezkého nebo směšného, jako třeba EriHa...tihle dva prostě nejsou pár stvořený pro zkratky. A že nevíte, kdo je Hay Lin a Erik Lyndon? Tak to Vaše dětstní nebylo ve znamení W.I.T.C.H.! :D
Jako malinká jsem tento časopius milovala. Pamatuju, když vycházel každé dva týdny. Pamatuju, když jsem pobíhala po parku a mávala kolem sebe rukama, v domění že jako Hay Lin ovládám sílu větru (nesmějte se :D) a s kamarádkami ze základky jsme se dušovaly, že z nás budou nové strážkyně s křídly a srdcem Kondrakaru. Ach, nikdy jsem se tolik nemýlila.

Interactive game

22. září 2013 v 18:20 | Kata-chan |  Interaktivní hry
Konečně, první předváděčský kousek SasuSaku hry v češtině je tu!

Vote

21. září 2013 v 22:31 | Kata-chan |  Watashi Žvásty
Jojo, já vím, říkala jsem, že dneska BUDE povídka n.n" Dřív, než začnete v duchu nadávat, jaká jsem kecka (nebo horší věci :D) přečtěte si prosím tento článek. Ano, měla jsem v plánu psát. Ale...to jsem netušila, jak mě vyčerpá deset odehraných volejbalových setů a pečení pro rodinu. Tak nic no.
Chci pro to napsat tenhle článek, kde Vám ozbamuji, že povídka dneska opravdu nebude a pokud mi to dovolí čas, napíšu ji zítra. Dám anketu a která povídka bude mít nejvíc hlasů, do té se pustím (protože tuším, že do komentářu byste mi napsali veeeliké prd :D).

Baby Maker 23

17. září 2013 v 2:20 | Kata-chan |  Baby Maker
Proškrtla fixou další okénko kalendáře. Povzdechla si. Už to byly skoro dva měsíce, co je Sasuke opustil. Neměla o něm žádné zprávy, nikdo jí nechtěl povědět, kam její snoubenec zmizel.

RelationShipping - NaruHina

15. září 2013 v 0:00 | Kata-chan |  Thoughts of little Writer
Zachtělo se mi a zčista jasna se vyrojily nápady na nový díl RSka. Včera jsem pekla (zase) cupcakes, takže času přemýšlet nad rozpálenou troubou a sledujíc, jestli se mi mini-dortíky nepřipalují, bylo spousta. Celkem mě překvapilo, že jeden z nejznámějších hetero párů z Naruta vyhrál anketu :) Ale rozumím, že většina mých čtenářů se soustředí pouze na anime...takže se teď pustím do piplání vztahu NaruHina. Hay Lin a Erika se dočkáte jindy ;)
Naruto Uzumaki a Hinata Hyuuga. Podle mého názoru nejsladší pár z Naruta, a ano, předbíhá i SasuSaku. Většinou platí, že SxS fanoušci ´podporují´ i NxH, protože...nevím proč :D Já se k NaruHina dostala díky doujinshi Konoha High School, kde mi tito dva přišli neodolatelně roztomilí. V povídkách o Sasukem a Sakuře ale vždy hrají druhé housle, kde je jejich vztah klidný a harmonický. Proč je tomu tak?

Kotonaru 12

13. září 2013 v 23:06 | Kata-chan |  Kotonaru
"Moc ses nezměnil, jak vidím." Zašklebil se Naruto a radostný výraz ve tváři nahradila bojovnost. Dva rivalové se znovu setkali a oba svírali ve své ruce zbraň. Blonďáček rychle vytáhl kunai, protože věděl, že stát proti Uchihovi, kterému oči plápolají rudým ohněm neozbrojený a nepřipravený, je čirá hloupost.

Moje plány

13. září 2013 v 20:14 | Kata-chan |  Watashi Žvásty
...vždycky stroskotají. Teda, když nemám čas. Dostala jsem otázku na ask.fm, že když jsme říkala, že budu psát, proč nepíšu. Proč? Začala jsem se učit :DD
Denně napíšu tam maximálně odstavec. Dvakrát týdně trávím odpoledne u doktora, což mi taky ukousne z volného času. Jo, a taky mám tréninky. Teda, momentálně ne, nedávno jsme měla ošklivý pád (zase) ze kterého se ještě zotavuji.
Fakt se Vám omlouvám, ale budu psát JEN o víkendech. Jindy to nedávám. Minulý víkend jsem měla celý plný, tak jsem stihla jen jednorázovku a oznam. Pokud Vás to ale potěší a uspokojí, jdu se do něčeho pustit. Třeba Kotonaru, fakt nevím. Když se na psaní necítím, nestojí to za nic a to vidíte i Vy sami a pak se Vám moje povídky nelíbí. Tak je si třeba vybrat. Kvantita, nebo kvalita?
P.S. Pokud jsem Vás už zkamala, je mi líto. Ale já takhle nemůžu dál...už nechci být odpadlík třídy. Žvástů stačilo, jdu psát.

Políbena ohněm

8. září 2013 v 17:28 | Kata-chan |  Píšu Jednorázovky
Poslední dobou vycházím ven jen v noci. Pod rouškou tmy se cítím mnohem příjemněji. Světlo odhalí špatné vzpomínky, osvětlí krajinu a cokoli se mohlo zdát zkreslené, nabyde tvar a ostré hrany. Podle mého názoru to funguje i na nehmatatelné věci. Například pravda. Ta je ostrá jako břitva, zařízne se do duše a čepel se dostává hlouběji každou mou myšlenkou. Ztratila jsem ho.

Když nástěnné hodiny v mé předsíni ukazují půlnoc, já sedím na nejvyšším místě Konohy. Hlavy nejslavnějších a nejodvážnějších mužů, titulovaných jako Hokage jsou zvěčněny do kamene. Shinobi riskovali své životy, a také o ně v bitvě přišli. Pro dobro ostatních. I on by tam měl být, jeho nádherná tvář s andělskými rysy. Ale pochybuji, že by kameník dokázal vystihnout jeho krásu. Ani fotky nejsou přesné. Obrázek své lásky mám uložený nejen v hlavě, ale i srdci.

Síť

7. září 2013 v 11:26 | Kata-chan |  Watashi Žvásty
Nevím, proč jsem zvolila tenhle název. Možná pro to, že si připadám ´chycená jako v síti´ :D. To je fuk, článek musí mít nadpis. Chci Vás jen obeznámit s tím, že jsme nastoupila do prváku na střední škole. Ale ne na ledajaké střední škole. Mám dost velkou makačku, takže přes týden jsem u počítače skoro vůbec nebyla. Natož abych měla hodinu psát povídku :D Je to sice neuvěřitelné číst (:DD) ale Kata nepřidala týden povídku. Co s tím budeme dělat? :D

RelationShipping - SasuSaku

2. září 2013 v 6:40 | Kata-chan |  Thoughts of little Writer
Dobré ráno všem! Nový školní rok je tu a s ním i kupa starostí, strastí a...najdete někdo radosti? :D Jelikož já jsem už pravděpodobně ve škole, protože odmítám sedět v první lavici, připravila jsem pro Vás článek, který snad zpříjemní vstávání. Jedná se o první díl RelationShipping!
Co je můj nový projekt, který budu označovat pod zkratkou RS zač, si můžete přečíst TADY. Měla jsme v úmyslu vydávat ho už dávno, teď ale věřím, že nastala správná chvíle. Půjdu pod kůži všem párům, které mám ráda a budu rozebírat proč je mám ráda. Jednoduché? Moc ne :D
Jako správný pesimista věřím, že všechno má své světlé i stinné stránky. V tomto díle se zaměřím na SasuSaku. Předem Vás prosím, abyste respektovali můj pohled na věc, protože může někoho naštvat. Ale každý máme svůj názor a možná se mnou někteří budete souhlasit. Uvidíme! :)

Bubblegum 7

1. září 2013 v 15:48 | Kata-chan |  Bubblegum
Sakura se od toho incidentu neukázala ve škole. Týden před prázdninami to nebylo nic neobvyklého, jej to však opravdu mrzelo. Pořád od ní čekal vysvětlení. Vždyť jejich vztah je jen čisté kamarádství…nebo ne?