Červen 2013

Kotonaru 8

29. června 2013 v 0:08 | Kata-chan |  Kotonaru
Sakura se najednou cítila tak sebevědomá. Ještě nikdy neměla před Sasukem skutečné tajemství. Věděl o ní všechno, co se naučil během misí, které plnili jako tým sedm a na co ještě nepřišel, to mu s radostí sama naservírovala.

Volno!

28. června 2013 v 21:15 | Kata-chan |  Watashi Žvásty
Zdravím Vás, přátelé! :D
Všichni školopovinní dnes oslavují, buchají šampáňo a radují se ze znovunabyté svobody. Oficiálně má celá republika a i naši sousedé pokoj od školy. Co to znamená? Dva měsíce bez stresu, větších povinností. Čas na psaní povídek, hraní simíků, čtení, kreslení, vyrábění z FIMO hmoty, učení se němčiny a čínštiny...nespočet možností. Takže já až tak volno asi mít nebudu :D Nevadí, tento článek píšu hlavně proto, abych Vám popřála hezké prázdniny :) Doufám, že si je užijete a já taky :D Co máte v plánu? :) No nic, loučím se prozatím a jdu pracovat na povídkách :) V neděli odjíždím, a mám ještě co dělat :D ZVLÁDLI JSME TOOOO!!! :3 n.n

Bubblegum 1

27. června 2013 v 0:01 | Kata-chan |  Bubblegum
Východ Slunce nad obzor znamenalo příchod nového dne. Nového dne stejné školy. Prvního dne třetího ročníku. Je ráno druhého září, pondělí. Čas vyrazit opět na střední a dostat se na vrchol, ze kterého jej ještě nikdo za celé tři roky nesesadil. Vedoucí studentské rady, jediný jedničkář mužského pohlaví ve třídě a zodpovědný student s minimem absence. Takový byl a je Sasuke Uchiha.

My Happy Ending 22

25. června 2013 v 0:02 | Kata-chan |  My Happy Ending
Opravdu jsem si připadal jako moucha zachycená do síťky dívčího románu. Vždycky mi tento žánr připadal stupidní, vysmíval jsem se chování hrdinů, kteří byli donuceni projevovat své hluboké, silné emoce.

Aryon 2/3

23. června 2013 v 0:15 | Kata-chan |  Píšu Jednorázovky
Seděla naštvaně v cele s překříženýma rukama už několik hodin. Nos měla natočený k oknu a bradu uraženě vystrčenou. Měla sice v plánu hrát si na nevinnou elfku, která čistě omylem překročila břeh Hraniční řeky. Nikdo neví, kde křišťálově čistá voda pramení, ani jaké má skutečné jméno. To je ukryté hluboko ve starožitných spisech a pokryto prachem. Pro to se přírodní hranici mezi královstvími Tenebris a Cálë říká jednoduše řeka Hraniční, každý si slovo upraví do svého jazyka. Bájná latina a půvabná elfština. Dvě vznešené mluvy dvou vznešených zemí. Kdo by řekl, že se dokáží tak nenávidět. Růžovlasé děvče si přemítalo historií své domoviny a potají proklínalo starší, kteří jí na tento nebezpečný úkol poslali. Ona není žádný obětní beránek, i když ovládá jazyk nepřítele. To ovšem nesmí prozradit. Jinak by jí během pár minut sekyra před soudem proťala hrdlo.

My Happy Ending 21

22. června 2013 v 14:52 | Kata-chan |  My Happy Ending
"Sasuke." Zašeptala dojatě, když jsem se od ní po pár sekundách odpojil. Déle bych takový nevinný polibek asi nevydržel. V té nemocniční posteli vypadala ještě roztomileji a zranitelněji, než jak si ji pamatuju.

Jsem zpět!

21. června 2013 v 22:32 | Kata-chan |  Watashi Žvásty
Ahoj! :D Jen chci oznámit, že dneškem počínající a na další dva měsíce trvající období seru na školu! Konečněěě! Kata-chan je zpět! :D Říkáte si, jak zpět, když ani neodešla? :D No, budu mít víc času na povídky, můj challenge je dostat se znovu do formy. Od zítřka začínám, pokusím se psát co nejvíc. Dneska jsem si po úspěšném dni ve škole (první úspěšný za poslední dva roky :D) dala za odměnu maraton seriálu Game of Thrones. Neznáte? Koukněte se na to, neolitujete :3 Zaplnilo to prozatím prázdné místo po TBBT, než bude nová série. To jsem odbočila.

My Happy Ending 20

20. června 2013 v 0:20 | Kata-chan |  My Happy Ending
Během cesty letadlem jsem měl žaludek v krku a srdce v kalhotách. Popis zavánějící perverzností, ale jinak to říct vážně nejde. Nebojím se lítání, naopak, vzduch je můj nejoblíbenější přepravní prostor. Vypnul jsem si radši mobil - vzdal jsem se poslechu hudby - aby mi nemusel každých pět minut vyzvánět.

Aryon 1/3

18. června 2013 v 0:15 | Kata-chan |  Píšu Jednorázovky
Země Tenebris nezískala své jméno pro nic za nic. Na obrovském území se rozpínají tmavé, temné lesy, vysoké skály hluboká jezera. Neúrodná půda, kterou dokáží zvládnout jen vysoké jehličnany vytvářející zlověstnou atmosféru kraje. Avšak kamenné hory skrývají jeskyně plné tajemství, kterého se okolní svět bojí. Našedlá oblaka páchnoucí se po síře valící se z otvorů ve skalách jsou významným vodítkem. Mohutné pohoří tvoří hranice mezi dvěma znepřátelenými kraji. Dvě království, která jsou si navzájem pravým opakem, ale osud rozhodl, že budou nejbližšími sousedy. Rozlišit Tenebris od vedle se rozprostírající Cálë je nadmíru jednoduché. Hranici tvoří řeka, která je neutrálním územím. Za ní se rozprostírají bohaté háje, ovocné stromy a magické vodopády. Mezi národy obou zemí panuje už spoustu generací neusmiřitelný svár. Nikdo neví proč, kdy a jak začal. Je známo jen, jak pokračuje. Překročení vody mezi královstvími se rovná smrti. Tedy, s malou výjimkou…

Kotonaru 7

16. června 2013 v 0:07 | Kata-chan |  Kotonaru
"Nepřipadáš si někdy úplně bezmocná? Nepotřebná?" řekl vtíravým hlasem a Sakura nevěděla, co si má o jeho tónu mluvy myslet. Přišel sem, aby jí dal nějakou nabídku, no ne? Tak proč šťourá do ´otevřené rány´?

Casque

14. června 2013 v 23:17 | Kata-chan |  Píšu Jednorázovky
Paříž. Město dobrého jídla, pití, módy…a zároveň ztělesnění romantiky. Starobylé budovy, bohatá historie, maličké kavárny a vynikající pizzerie. Místo, kam si každý pár přijíždí splnit své sny o dokonalém partnerském životě a vymění si polibek pod světoznámou železnou památkou - Eiffelovou věží. Vše se zdá dokonalé, pouliční pěvci s kytarami, skútry místo hlasitých aut a nesmírná spousta romantických zákoutí, kde se dá strávit příjemná soukromá chvilka.

Jako spousta dívek dnešní doby, i Sakura Haruno považovala Paříž za čirou dokonalost. Už jako malá holčička se chtěla vydat do hlavního města Francie se svým vysněným přítelem. Toho už dávno našla. Hlavní problém je teď přesvědčit ho, aby se spolu vydali na cestu do evropské metropole.

Star Trek Jednorázovky

14. června 2013 v 22:16 | Kata-chan
-rezervní článek-

Bubblegum Recenze

12. června 2013 v 15:14 | Kata-chan

My Happy Ending 19

9. června 2013 v 14:23 | Kata-chan |  My Happy Ending
Dozvěděl jsem se ten den spoustu nových věcí. O Sakuře, ale taky o mě. Bylo jasné, že Samui ví naprosto vše, co se mezi mnou a Sakurou událo. Trošku se mne to dotklo, že moje přítelkyně diskutovala každou blbost z našeho soukromí se svou kamarádkou, klidně i nejlepší. Náš život není reality show.

RelationShipping Úvod

4. června 2013 v 19:56 | Kata-chan |  Thoughts of little Writer
Nejsem schopna psát povídky kvůli stresovému bloku a bolavým očím. Ale víte co? Půlhodinka na compu mě nezabije, tak proč to tu trošku neoživit? Tímto představuji mini sérii RelationShipping. Původně jsme měla v úmyslu psát o mých milovaných párech pod složkou Thoughts of Little Writer, ale jsem si jistá, že si to zaslouží svoji vlastní kapitolu. Určitě jste už uhodli z názvu, o co půjde. Pokud ne, vysvětlím.
Shipping v doslovném překladu znamená doprava, nebo taky mořská plavba. V komunitě fanoušků je to ale zcela jiný význam, který vznikl z anglického slova Relationship (=vztah. vážně to musím překládat? :D). Myšleno mezi dvěma postavami, většinou fiktivními. Z anime, filmů, seriálů...prostě pár lidí, kterí se podle Vás k sobě hodí a...je to něco jako mít rád SasuSaku. Jinak se to dá nazvat i OTP = one true paring. Vyhledávaet s nimi obrázky, povídky...a tak dále. Srdíčko se Vám rozteče při pomyšlení na Váš oblíbený paring - znáte to, ne? ;3

Stres

1. června 2013 v 20:20 | Kata-chan |  Watashi Žvásty
Drazí a milí...
Bolí mě to říct, ale musím učinit jedno závažné rozhodnutí. Pozastavuit blog? Jak všichni víte, blíží se konec školního roku a já má...teda co dělat :D Učení, učení a stres. Jak známo, když jsem ve stresu, nejsme schopna nic napsat. A pokud ano, tak to nestojí za nic. Mám tedy pro Vás na výběr ze dvou možností