Duben 2013

My Happy Ending 16

30. dubna 2013 v 23:26 | Kata-chan |  My Happy Ending
Vážně nevím, o co jí šlo. Vypadala tak naštvaně, uraženě, nespokojeně. Mám ji moc rád, ale toto se mne trošku dotýká. Dělám něco špatně? Snažím se být ideálním přítelem, jako vystřiženým z bravíčka.

Kotonaru 3

28. dubna 2013 v 22:11 | Kata-chan |  Kotonaru
Rychle vystřelil rukou ke svému levému ramenu. K místu, kde by se měla nacházet prokletá pečeť zabezpečená speciální pečetí, kterou na něj Kakashi ještě v Konoze aplikoval. Sasukeho fakt, že mu jeho nyní už bývalý sensei zablokoval takový zdroj síly, poměrně iritoval a byl si jist, že Orochimaru ho té zábrany brzy zbaví.

Heroine´s comeback

28. dubna 2013 v 12:12 | Kata-chan |  Watashi Žvásty
Hi everyone!
Právě jsem se vrátila z Anglie :3 No, ne ´právě´, ale včera odpoledne a byla jsem ráda, že jsem se vůbec doplazila do postele po 22 hodinách v sedě. Skoro jsem nenarovnala nohy. Nenávidím cesty autobusem. Ale miluju ty trajektem n.n
Nevermind, takže píšu jen abyste věděli, že jsem zpátky. Dneska zase začnu psát, dala jsem si týdenní vaction. Jak to tu beze mě bylo prázdné, že? :D A taky jsem ráda, že jste sem chodili i bez povídek n.n Hrozně moc jsem si Anglii užila a doufám, že tam pojedu někdy znovu. A taky mám přes 1000 fotek, tak až udělám výběr, hodím je i sem, ať se podíváte kde vškude jsem byla n.n Načerpala jsem spoustu inspirace a chytlo mě odhodlání konečně dokončit MHE. Takže to bude můj hlavní plán. Taky jsem velice polichocena ohlasem u Kotonaru (20 komentářů! Holy f--king shit! :OO :3) tak dneska, jestli se mi naskytne čas sepíšu třetí díl. Pořád se musím vybalovat, třídit dárky a tak no...a ještě se naučit na pondělí do školy :D Nevadí, měla jsem se hezky, ale doma je prostě doma n.n Takže...
Kata-chan is back! :D
P.S. Napíšu i nějaký ten článek o Anglii, přesnější...jestli budete chtít a zajímalo by Vás to n.n

Vacation

20. dubna 2013 v 12:00 | Kata-chan |  Watashi Blog
Zdravím z autobusu!

Hickey

20. dubna 2013 v 8:55 | Kata-chan |  Píšu Jednorázovky
Potemnělé chodby, vyleštěné dlaždice, hučení počítačů a klapot podpatků. Tyto zvuky se ozývaly v podvečer, po pracovní době, budovou obrovské firmy. Okna od stropu po zem, dvacet pater kanceláří. V tuto dobu už se chodbami nikdo nepohyboval. Většina odešla domů, jen pár workoholiků zůstalo sedět za zářící obrazovkou v klidu a tichu, ve své vlastní kanceláři. Bylo pro to překvapením, když růžovlasá žena střední postavy s papíry v náručí kráčela chodbami. Svírala složku pevně a neustále se otáčela za sebe. Nesmí být viděna. Jednoduchá světla ozařující prostor byla již ztlumena, kvůli šetření elektřiny. Ona proto mohla téměř neslyšně proklouznout do kanceláře na konci chodby v dvacátém patře. Nešla vykrádat šuplíky. Ani urovnávat papíry, není přece sekretářka. No dobře, je asistentka vedoucího pátého oddělení. Tak proč přišla navštívit šéfa oddělení s označením dvacet? Odpověď je jednoduchá.

Near - far

18. dubna 2013 v 20:55 | Kata-chan |  Píšu Jednorázovky
Every night in my dreams
I see you, I feel you,
That is how I know you go on

"Už budu muset končit. Zítra zase brzo vstávám, přehodili mi ranní službu. Opatruj se lásko." růžovlasá dívka si tiskla telefon k uchu, snažíc se slyšet co nejvěrněji hlas svého milého, který se nacházel stovky mil daleko.
"Ty taky. Budeš mi chybět. Nemůžu se dočkat, až se mi vrátíš." šeptal černovlasý muž do sluchátka pevné linky. Jeho snoubenka odjela před šesti měsíci na roční úvazek za dobře placenou prací v nemocnici. Tohle byl jediný způsob, jak spolu mohli komunikovat.

Kotonaru 2

16. dubna 2013 v 0:00 | Kata-chan |  Kotonaru
Staré, nepromazané panty děsivě zaskřípaly a odestřely výhled do prostorné haly s pódiem. Zde je nejspíš podzemní tréninkový sál. Na stěnách byly chabě umyté fleky od krve zapuštěné v bahně.

Mr. Roary 2/2

14. dubna 2013 v 19:55 | Kata-chan |  Píšu Jednorázovky
"Měl jsem náročný den, Sasuke, opravdu se mi nechce nic dělat." Odvětil Itachi a usedl ke stolu. Věnoval letmý úsměv své matce, která ho již radostně přivítala. Po celém těle měl šrámy a únava ho přemáhala. Tolik by si přál se svým mladším bratrem trénovat nebo si zahrát nějakou hru, povinnosti mu to ale nedovolovaly.
"Ale je to jednoduché, nemusíš hnout ani prstem!" vytáhl zpod stolu plyšového dinosaura, kterého zatím nijak nenazval. Děti svoje hračky pojmenovávají rády sami. Ale Sasuke věřil více názoru Itachiho než svému. Vzhlížel ke svému staršímu bráškovi.

"Tak dobře. Co potřebuješ?" zeptal se Itachi, napil se z misky čaje a obrátil pozornost ke svému mladšímu bratrovi.
"Prosím, vymysli nějaké pěkné jméno pro tohoto plyšáka." Posadil pyšně Sasuke na stůl zelenou příšerku a zářivě se na staršího Uchihu usmíval. Itachi sotva potlačoval smích.

My Happy Ending 15

12. dubna 2013 v 23:29 | Kata-chan |  My Happy Ending
Byl to moment, který mě donutil zamyslet se nad sebou. Přehodnotit svoje city k ní a zjistit, co se mi snažila sdělit. Já vím, že za tím rozhovorem bylo něco víc. Ptala se mně, jestli je pro mne přítěž.

Baby Maker 18

10. dubna 2013 v 21:16 | Kata-chan |  Baby Maker
"Kde jsou děti?" nechtěla kazit nádech romantiky vznášející se v ovzduší a pomyšlení na jejich potomky nebylo dobrým tahem jak Sasukeho vzrušit nebo mu projevit vděčnost. Z úst jí to však vyletělo úplně samo. Mateřský instinkt.

Manga 627

10. dubna 2013 v 15:32 | Kata-chan
spoilers

Home

8. dubna 2013 v 22:45 | Kata-chan |  Píšu Jednorázovky
Vrať, co mi patří. Nenech mě prosit. Ještě mám hrdost. Zuby nehty snažím se ji udržet. Vysnila jsem si sen o našem společném soužití. Udělala bych cokoli, abys byl šťastný. Můj první a osudový krok byl dát ti své srdce. Jenže ty si ho nevážíš. Tak mi jej vrať nazpět.

K čemu ti je? Nepoužíváš svoje, není ti třeba mé. Vysnila jsem si dokonalý svět s rozkvetlými stromy, slunečným počasím a hlavně, tebou po mém boku. I když jsi krutý, nespravedlivý a zoufalý, vždy máš pravdu. Možná dar od tří sudiček, ale jedno je jisté.

Jsem otravná.

Omlouvám se,

8. dubna 2013 v 20:37 | Kata-chan |  Watashi Žvásty
dnes povídka nebude. Dvě omluvy - výmluvy.

Smaragdový vějíř 9

6. dubna 2013 v 3:00 | Kata-chan |  Smaragdový vějíř
"Co-co tím myslíš?" Vykoktal ze sebe černovlásek zmaten tím, co mu růžovláska právě vmetla do očí. Ona by se nejraději propadla, nevěděla, co má dělat. Stejně to je už jedno, nic není tak jak by mělo, ona se s ním neměla nikdy sejít. Nikdy se to nemělo stát. Skousla si ret, skoro tak, až jí z něj vystříkla rubínová krev.

Thoughts of little Writer - Stylistika

5. dubna 2013 v 14:35 | Kata-chan |  Thoughts of little Writer
Zdravím! Rozhodla jsem se napsat něco málo o psaní...zní to hrozně blbě a nevystylizovaně, mám pravdu? n.n Spousta SasuSaku povídkářů, na kterých jsem ´vyrůstala´ já už nepíší. A musím říct, že jejich dílka byla excelentní. Jenže se k té úrovni samozřejmě museli i nějak dopracovat. Opracovat své povídky. Pečlivě a svědomitě naservírovat instantní romantiku spojenou s dějem v dokonale vyvážené kombinaci. Co sleduju blogovou scénu, psát začala spousta nových lidí. Psát SasuSaku. Což je podle mě moc dobře, vede to k zachránění československé SasuSaku komunity a k eliminování změny orientace zájmů k yaoi. Tak jsem si řekla, proč nenapsat něco málo o povídkách. Jak je psát. Nechci, abyste to brali jako povýšenecké nařízení. Jsou to jen rady a postřehy, které jsem nasbírala a které jako čtenář často vytýkám. Nechci říct, že píšu dokonale, to vůbec ne. Často bych si za některé formulace dala i facku :D Chci jen pomoct začátečníkům nebo těm, co se chtějí o psaní něco odemě dozvědět.
Takže tento článek ať si přečte ten, kdo myslí, že ho to bude zajímat a že mu nevadí moje ´mudrování´. Máte-li zájem o mé postřehy, pokračujte dál.

Mr. Roary 1/2

4. dubna 2013 v 15:04 | Kata-chan |  Píšu Jednorázovky
"Sasuke, jsme doma!" zvolal známý hlas z předsíně rozlehlého sídla hlavní rodiny Uchiha. Prvorozený se právě vrátil s rodiči z jarního festivalu, kam malý Sasuke nemohl jít, protože byl nemocný. Bylo mu tehdy šest let. Hrozně se na festival na počest jara těšil, a tak proklínal svou rýmu, že mu překazila šanci vidět znovu ten nádherný oslavný ohňostroj. A taky zvláštní dívku s růžovými vlasy, která se na něj celou dobu během festivalu vždy koukala. Přišla mu roztomilá. Bohužel, tento rok vyrazil Itachi s jejich rodiči sám, bez doprovodu mladšího bratra. A tak se rozhodl aspoň mu donést něco na zvednutí nálady.
"Něco pro tebe mám!" ozval se pro změnu Itachi a až na tento podnět Sasuke vyskočil z postele a bosky běžel ke vchodovým dveřím. Co může být lepší, než dárek od jeho milovaného staršího bratra?

Deníček, že by?

2. dubna 2013 v 20:47 | Kata-chan |  Watashi Žvásty
Tak říkali jste, že budete číst všechno. Tak se ukažte n.n :D
Nemám žádné speciální poslání, jen jsem se rozhodla, že se co se mi děje v hlavě ohledně povídek napíšu i sem. Zasloužíte si to, vědět, co se bude na blogu dít. Ani jsem nečekala, že můj poslední článek o komentářích získá takový ohlas. Čekala jsem spíš naštvané komentáře, ale překvapilo mě, že jste mě celkem chápali n.n A soucítili se mnou. Jo a vůbec, okomentovali názorem delším než dva řádky. Děkuju moc, moc :) A teď k povídkovému deníčku...

Smaragdový vějíř 8

2. dubna 2013 v 3:00 | Kata-chan |  Smaragdový vějíř
Plavba lodí trvala několik dní. Za tu dobu trávili Sasuke a Sakura čas jen a jen spolu. Černovlásek se nezajímal o válku, zelenoočka však byla den ode dne nervóznější. Věděla, že strůjce všeho zla druhé světové války bude brzy po smrti, ale tušila, že japonsko se jen tak nevzdá.