Červen 2012

Duo Recenze

30. června 2012 v 22:50 | Kata-chan
Jistě jste všichni již slyšeli o novém Naruto filmu - Road to Ninja. Kolem tohohle movie se zvedla vlna jak nadšení, tak odporu. Zakládá se hlavně na tom, že jde o jakýsi ´paraélní vesmír´ kde nic není jak by mělo být. Ino je stydlivka, Hinata rázná a odvážná, Narutovi rodiče jsou na živu. Ale největší pozdvižení rozproudil nový, stylový a přátelský Sasuke. Stal jse z něj frajer, dobrý přítel a sladký milovník. To koukáte co? Tak na úvod bychom to tu měli, teď k povídce...

Virtual 1/2

25. června 2012 v 19:37 | Kata-chan |  Píšu Jednorázovky
Zbožňuju prázdniny. Ne, vážně, mám je moc ráda. Je to uvolňující čas (nejlépe dva měsíce), kdy nemusíte na nic myslet a můžete si naplno užívat života. V mém případě internetu. Jsem počítačový závislák, k tomu se ochotně přiznávám. Ještě že se mě rodiče nesnaží poslat na odvykací kůru…sedím u notebooku opravdu každou volnou chvilku. Ale tak co mám dělat? Učení mě nebaví, nejsem sice hloupá, ale co mě nezajímá, mi do té hlavy bohužel nenaleze. A já nejsem schopna ztrácet čas nad učebnicí. To raději prohlídnout si tisíc obrázků na deviantartu. Studuju střední školu, mám rok před maturitou, takže bych asi měla zabrat…ale nechám to na jindy. Vždycky to nechávám na jindy a ponořím se do úžasného virtuálního světa. Čekuju facebook a směju se těm namyšleným pipinkám, které občas nazývám svými kamarádkami. Vrtím hlavou nad jejich přiblblými statusy a radši nekomentuju, když kecají nějaké blbosti o lásce…ach ano, láska.

Kameny na mě! :D

1. června 2012 v 19:44 | Kata-chan
Omlouvám se, já...to flákám. Vím to. Mám teď spoustu jiných starostí. A ano, jak nečekané...škola. Jen vás chci informovat, že tahle stránnka se probudí k životu až o prázdninách. Mezitím ještě podaruju povídku Tarei k narozkám ale jinak..nevím. Nemám inspiraci. Snad si na mě potom vzpomenete a...děkuju i za tu návštěvnost, co tu mám v mé neaktivitě, děkuju za věrnost :)
Do prázdin se mějte, makejte, a pak se přijdtě podívat! :D
Vaše Kata-chan n.n