Únor 2012

Výměnný pobyt 2

27. února 2012 v 22:13 | Kata-chan |  Výměnný pobyt
Kráčela jsem…no spíše klopýtala vedle něj školními chodbami. Očividně mu je jedno, že má za chvíli zvonit. A abych se přiznala, mě momentálně taky. Nemůžu se ubránit kradmým pohledům na jeho, člověk by řekl až andělskou, tvář. Nechápala jsem to, nechápala jsem sama sebe.

13 000...?

27. února 2012 v 19:31 | Kata-chan |  Watashi Žvásty
Prvně vás musím nalákat abyste si to přečetli. Takže, vidím že je velká poptávka po povídce Výměnný pobyt. A doufám, že vás potěším...přestože nemám nejmenší tušení, jak tuto povídku pokračovat (jen takové...malé ale to by se protáhlo :D) jsem se rozhodla napsat další díl. Pro vás, jako dárek. Už jen několik desítek návštěvníků dělí můj blog od statistiky 13 000. 13 000 lidí. To je celkem dost nemyslíte? :D Vím, že jsem neslavila desítku, jedenáctku, ani dvanáctku...ale 13 je pro mě číslo, kterého se obávám, takže jsem se rozhodla mu přinést nějakou tu ´oběť´. Čekejtu tu do konce týdne VÝMĚNNÝ POBYT 2! Děkuji vám za přízeň a doufám že budete chodit i na dále, i když procházím malou spisovatelskou krizí n.n".
AKTUALIZACE 21:31=Píšu píšu, a nějak se mi ta povídka, a všeobecně ten nápad zalíbil. Proto jsem se rozhodla udělat z této povídky kapitolovou. Jste rádi? n.n Víc práce pro mě, ale víc čtení pro vás :D

Tea Party

20. února 2012 v 15:06 | Kata-chan |  Překlady
Celkem zajímavé doujinshi n.n :D
SasuSaku rodinka...
A omlouvám se že nepovídkařím, nemám moc času, učitelé se rozhodli že nás prostě budou dusit....a já musím v tomto pololetí dost přidat n.n"


Co je dneska za den?

17. února 2012 v 18:25 | Kata-chan |  Watashi Zážitky
Určitě by jste někteří odpověděli že pátek. Já jsem na tom ale jinak...mám narozeniny! Velice radostná událost, nemyslíte? :D Já ani tak ne, vzhledem k dnešku, kdy osoba na které mi nejvíc záleží (po rodině a přátelích samozřejmě) nesplnila mé očekávání...což mě dostává k tomu že jsem od přírody naivní. Ale o tom až jindy. Každopádně, dnes slavím své "sweet fourteen", tudíš 14 let. A připadám si stará...hodně stará :D. Vlastně za poslední rok jsem začala trošku víc přemýšlet, změnilo se hodně věcí...a spousta taky zůstala při starém. Jelikož má být za nějakých pár měsíců apokalypsa, jsou to asi moje poslední narozky. Tak nevím co bych řekla dál, jen k fotce co vidíte nahoře...můj první cosplay a moje současná podoba. Jen abyste si byli jisti že to tu nevede nějakej úchyl ;-) :D. Je to teda asi všechno takže...sfoukávám pomyslnou svíčku a něco si přeju. O jedno vás prosím...zůstaňte věrní mím povídkám. Jsem vděčna za každého čtenáře. Děkuji :)
Kata-chan

Děvčátko se zápalkami 2/2

14. února 2012 v 14:02 | Kata-chan |  Píšu Jednorázovky
Zavedl ji do temné komůrky, a zamknul za nimi. Zapálil svíčku na malém stole a přitiskl ji ke zdi. Uvěznil ji pod svým tělem.
"Sakuro, řekni mi, co ke mně cítíš?"
"Cítím k vám vděčnost, pane. Zachránil jste mi život, dal jste mi práci, nový domov. Dal jste mi pocit, že jsem potřebná. Děkuji vám za to." A nádherně se na něj usmála.
"Bože odpusť mi, já už to nevydržím…" vzdychl toužebně a přitiskl své rty na její. Konečně, říkal si, konečně. Konečně se odvážil ji ochutnat. Zavřel oči a nechal se unášet. Ani si neuvědomil, že Sakura ho bouchá do hrudi svými malými pěstičkami. Uvědomil si to až když byl nucen přerušit polibek kvůli nedostatku vzduchu.

Děvčátko se zápalkami 1/2

14. února 2012 v 2:14 | Kata-chan |  Píšu Jednorázovky
Je zima. Opravdu studená a krutá zima. Vítr profukuje ulicemi a krutě štípe lidi do tváře. Téměř nikdo to ovšem nepostřehne, protože většina lidí má krk pečlivě obalený teplými šály z ovčí vlny, na sobě tlustý kabát a vysoké boty. Chodí si po zasněžených ulicích, ruce oděné to tlustých rukavic ukrývají do kapes. Nikdo se nezajímá o mladou promrzlou dívku, krčící se v rohu a natahujíc ke kolemjdoucím své zkřehlé prsty s prosbou, aby si koupili alespoň jednu zápalku. Ubohá Sakura Haruno, oděná jen do plátěných starých ušmudlaných šatů se choulí k pouliční petrolejové lampě. Bohužel nikdo nemá s mladou ubohou dívenkou slitování, neprodala ani jednu zápalku. Stmívá se víc a víc, a tak se odhodlala k tomu jednu zápalku si rozsvítit. Škrtla o krabičku a plápolající ohýnek si přiložila k dlaním.

Valentýn se blíží...

3. února 2012 v 12:44 | Kata-chan |  Watashi Žvásty
Ano čtete správně. Já vím že 14 je za dveřmi. A únor je pro mě velice oblíbený a důležitý měsíc (jestlipak si někdo vzpomene proč? :D), tudíš dokoli co je s ním jakkoli spojené je pro mě významné. Včetně ať už nenáviděného či milovaného Valentýnu. A protože je to svátek zamilovaných, věnuji ho SasuSaku, smaozřejmě :D. Akorát mám na vás dotaz...preferovali byste spíše zaměřenou jednorázovku, nezávislou jednorázovku nebo dva díly Innocent či Baby Makeru? Já bych asi udělala nějakou tu zaměřenou, jako vždycky, ale...speciálních dnů je v Únoru víc, takže...co byste si přáli? :-) A prosím odpovězte co nejdříve, ať to stihnu sepsat n.n