Listopad 2011

She is my world

27. listopadu 2011 v 18:00 | Aki-chan a Kata-chan |  Píšu Jednorázovky
*Sasukeho pohled*
Dobře. Je to oficiální. Já. Nesnáším. KARIN. Ona je tak neskutečně OTRAVNÁ! To je pořád jen: "Jé-é Sasííí !! HEHEHE !"
Děvka, ať už konečně zavře HUBU.
Hádejte, co dělá TEĎ.
Tvrdí, že můj třešňový kvítek je ošklivý.
NIKDO nebude moji Sakuru nazývat ošklivou!
(ONA JE MOJE!)
Snažil jsem se bránit svůj Třešňový květ, ale byli jsme na veřejnosti a já jsem nechtěl dělat scény.
Naštěstí to Naruto udělal za mě.
(Dobře ty, blbe)

Please don´t kill me!

25. listopadu 2011 v 23:06 | Kata-chan |  Watashi Žvásty
Ahoj všichni...to je ale překvapení, co, já ještě žiju :D
Omlouvám se za svou dlouhou spisovatelskou nepřítomnost a chci oznámit, že je možné že ještě potrvá. Mám rozepsaný jen 10 díl Ice Cube, nejsem tam ani v polovině, proto to sem ještě dávat nebudu. Amanogawa taky vázne, páč já nemám čas vůbec psát. A když už se na počítač dostanu, jsem v strašným stresu takže ze sebe nevymáčknu ani větu. Je to škoda, ale prostě tak...svůj veliký comeback plánuju až někdy na Vánoce, kdy bude klid a pohoda. Bude vonět purpura a podobný blbinky, ale já budu u mističky s perníčkama pěkně psát. Chci začít s Estrellou a do Vánoc dokončit s Ice Cube. A taky se vás ptám...co rozjet radějic, Loveless nebo Innocent? (přiznám se, do innocent se mi chce víc :D)

SasuSaku Funkomix 4

19. listopadu 2011 v 16:48 | Kata-chan |  Překlady
Tak, je tu další dvojice ;-). Omlouvám se, ale na psaní teď nemám bohužel moc času. Potřebuju vytáhnout chemii. Až to bude, začnu rádně psát. Zatím si jen dělám osnovy na papír. :-)
SasuSaku Funkomix 3

17. listopadu 2011 v 14:03 | Kata-chan |  Překlady
Tak, jsou tu další komixy...protože mám zaracha, na psaní moc nemám čas. Mrzí mě to, ale...je to tak. Jestli někdo zastřelí naši chemikářku budu vděčná. Ale zatím tu budou jen ty komixy,ať vám to trošku spestřím. :-)SasuSaku Funkomix 2

14. listopadu 2011 v 6:04 | Kata-chan |  Překlady
Tak, další várka, zase dva. Snad se u toho zasmějete, v originále jspu samozřejmě lepší ale...i takhle dobrý ne? :-) Ráda překládám, ale hrozně to žere čas, čišťení a tak...mám v záleze jedno dlouhý Doujishi a taky se chystám přeložit do češtiny Stranger...no nic, to jsou jen megaplány do budoucna ;-) Tentokrát to není orámované (aby mi to nikdo nekradl) tak se opovažte kopírovat n.n. Nebo bud zláá :D


Ananas 1/2

13. listopadu 2011 v 6:02 | Kata-chan |  Píšu Jednorázovky
"Shikamaru!" zaslechl jsem své jméno, křiknuté z úst dívky která mě neuvěřitelně otravuje. Temari - sestra mého nejlepšího kamaráda Gaary - je o rok starší než já a neustále mi to musí dokazovat. Natáhla ruku ke mně a pocuchala mi vlasy. Většinou je nosím stažené do culíku vyčesaného nahoru. Ona z toho má neuvěřitelnou srandu.
"Temari…" vysoukal jsem ze sebe něco jako pozdrav. Pokaždé když zajdu za Gaarou musí mi otevřit zrovna siréna. Tak jí říkám. Řve a nikdo ji nepřehlídne. Bolí mě z ní hlava. Je strašně… živá. Myslím jako hyperaktivní. Horší než můj spolužák Naruto.
"Ó můj Bože, tak ty jsi na mě nedal co?" zhrozila se, když pohlédla na ´ananasový účes´, jak s oblibou nazývala mé vlasy. Vážně hrozně otravné.
"Ten tvůj nápad byl sice lákavý" jen tak pro informaci mi doporučovala nechat si udělat plešku místo současného culíku "ale nakonec jsem se rozhodl zůstat u klasiky."

Ice Cube 9

12. listopadu 2011 v 6:09 | Kata-chan |  Ice Cube
Přišlo mu, že nemůže být nic horšího. Opustila ho, odešla. Ale mohl si za to sám…to poznal z dopisu, který mu napsala:

Ice Cube 8

11. listopadu 2011 v 6:01 | Kata-chan |  Ice Cube
"Všechny tři jsou co?" dorážel na ni.
"Ony, naše děti…jsou mrtvé!" vykřikla a rozbrečela se. Držela se za břicho, na kterém byla obrovská, čerstvě zašitá rána. Včera, po tom co na ni had zaútočil, jí museli mrtvé děti vyndat. Ten plaz je totiž probodl svým zubem.

Estrella Recenze

10. listopadu 2011 v 6:08 | Kata-chan
Příběh se odehrává v našem světě, v současnosti, v Americe, v Los Angels. Město filmových hvězd. Sláva je krutá a nevyspytatelná, udržet se na vrcholu stojí spoustu námahy a práce. Ale i přemáhání a dělání něčeho, co nechcete. A příkladem bude tahle povíka. Sakura Haruno je slavná herečka pocházející z Evropy. Má na kontě spoustu ocenění, ale v poslední době nabídky nepřícházejí. Hraje už jen v populárním seriálu , a to vedlejší roli. Její manažer se tedy rozhodne vyšvihnout ji na vrchol. Domluví film s nejžádanějším zpěvákem-hercem. Sasuke Uchiha, pochází z Japonska a momentálně se jeho singly hřejí na prvních příčkách. hitparád. Tihle dva se tedy setkají. A vy uvidíte, co je to doopravdy ´Být hvězdou´.

Ice Cube 7

9. listopadu 2011 v 6:17 | Kata-chan |  Ice Cube
Nemohl uvěřit svým očím! Opravdu mu na hrudi ležela Karin. A jak se tam rozvalovala!
"Dobré ráno Sasuke!" zakňourala potěšeně a zívla si.
"Co-co tady děláš?" byl zmatený. Vždyť včera byl se Sakurou…znovu koukl na věc, co držel v ruce. Růžová paruka, přesně v odstínu vlasů jeho zelenoočky!
"Co dělám? No, ležím v posteli se svým miláčkem!"

Ice Cube 6

8. listopadu 2011 v 11:10 | Kata-chan |  Ice Cube
Jeho mozek se právě snažil vstřebat obsáhlou informaci. Je těhotná. Čeká dítě. Jeho dítě! Potomka Uchihů…byl sám se sebou spokojený.
"Budou to trojčata." Oznámila doktorka a on si myslel, že se od štěstí zblázní. Tak ne jeden, ale tři nový členové klanu Uchiha! Sakura je pro obnovení jeho klanu opravdu geniální nástroj.

Innocent 1

5. listopadu 2011 v 22:17 | Kata-chan |  Innocent
Tohle je můj svět. Veliký…v podstatě nekonečný. Bydlím v nebi. Jsem anděl. Anděl třetí třídy, mám za úkol ´reprezentovat´ náš svět, aby na nás lidé nepřestali věřit. Na Zemi se dostanu většinou jen o Vánocích, a to musím mít na sobě takové směšné šaty s volánky a mašličkami.

Sorry girls, I´m gay 3/3

5. listopadu 2011 v 16:13 | Kata-chan |  Píšu Jednorázovky
Když se po prázdninách vrátil Sasuke do školy, měl v plánu se Sakuře omluvit a konečně přestat všem lhát. Odhodit tu klamavou masku a pokusit se nenaštvat zbytek svých přátel. Byl si sice vědom, že se zapíše k doživotnímu obtěžování dívkami, ale v koutku duše doufal, že ho jeho milovaná růžovláska zachrání. Počkat…jeho? To ne, nemá právo si ji přivlastňovat. Teď ne, když jí zalhal, ublížil jí. Nemohl se dočkat, až jí to všechno vysvětlí. Seděl v lavici a kreslil si kolečka do sešitu. Když už měl celou stránku, zazvonilo. Rozhlédl se kolem sebe. Sakura ale pořád nikde! Do třidy vešel učitel…a její místo zelo prázdnotou. Když se třída utišila, jejich třídní k nim promluvil:
"Žáci, mám pro vás smutnou zprávu. Vaše spolužačka, Sakura Haruno se musela rychle odstěhovat. Vzkazuje vám, že jste byli super třída a že se jí po vás bude stýskat." Černovláska v tu chvíli jako kdyby polili studenou, ba ledovou vodou.

Co na víkend?

5. listopadu 2011 v 13:45 | Kata-chan
Tak dámy a...dámy, důvod tohohle článku je stručný a jednoduchý. Co byste chtěli o víkendu? Povídku, myslím samozřejmě ;-). Dneska čekejte rozhodně překvapení, Sorry Girls, I´m Gay 3. Ale další otázka...co dál?
Mám ještě jednu novou, napadla mě celkem nedávno...a je jen na vás jestli mám začít ještě další nebo nejdřív dokončit ostatní...moc jich ale rozepsaných nemám ;-). Teď mám hlavně SasuSaku...HP už mi moc nejde, takže někdy o vánocích dopíšu Deník zasloužilé matky a s HP asi budu končit...
Aktualizace v 16:01- Ježíš lidi vy mi pomáháte xD Teď má každej jeden...prosím rozhodněte se! Ukážu vám teda výsledky:
zatím Loveless 1, Ice Cube 1 a Estrella 1...u Estrelly bych ještě musela napsat recenzi, ale noma problema ;-). Innocent zatím nic ikdyž zrovna na tu mám největší chuť...kdo ví, možná to hlasování bude k ničemu :D ale ještě nic není jisté...

Hlasování u konce, napsala jsem Ice Cube a Innocent ;-)

Koshō

2. listopadu 2011 v 21:57 | Kata-chan |  Píšu Jednorázovky
Zabil jsi ji…
Zabil jsi ji a každý to ví. Zničil jsi ji, ale nedokážeš si to přiznat. Přisuzuješ to tomu, že byla slabá. Že nevydržela nic, pořád jen plakala. Pokaždé, bezdůvodně…byla k ničemu. Jako malá byla k ničemu. Nic neuměla, v boji se sotva pohnula. Jako malý ji…pozoroval. Ano, je to pravda. To když jeho srdce bylo ještě čisté a neposkvrněné. Když byl malé, bezstarostné dítě, nebál se mít rád. Nebál se mít ji rád.
Čas ale plynul. Čas plynul a věci se měnili. Lidé umírali. Bohužel lidé mu nejbližší, jeho rodina. A bratr…jeho milovaný starší bráška, ke kterému vždy vzhlížel, ho podrazil. Zničil mu život…a zničil i jeho dětskou lásku. Už nebyl schopen milovat.
To se mu za několik let vymstilo. Když mu bylo třináct, ten tým…ti tři lidé. Nešikovný rámenožrout, perverzní sensei a hlasitá uplakaná dívenka. A v tuto dobu se v něm začalo probouzet něco nepřípustného.

SasuSaku Funkomix

1. listopadu 2011 v 6:07 | Kata-chan |  Překlady
Já je prostě miluju :D. Ale ne, vážně miluju Sasukeho i Sakuru, oni jsou naprosto dokonalý! A když někdo umí, je s nima i pěkná švanda :D A já si to nemohla nechat pro sebe tak: dva přeložené fankomixy about SasuSaku.
Jo, a MOC, MOC, MOC všem děkuju za milé komentáře, ani nevíte jak mě to zahřálo u srdíčka a nakoplo k dalšímu psaní n_n. Takže si gratulujte a...doufejte, že tenhle týden ještě něco splácám n.n. Ještě jednou:
Arigato Gozaimasuuu! :3