Říjen 2011

Halloween Mystery 2/2

31. října 2011 v 20:13 | Kata-chan |  Píšu Jednorázovky
Den třicátého prvního října se tedy nezvratně blížil. Závratnou rychlostí. Vžůůůům…a už byl tady. 31. 10, čtyři hodiny odpoledne. Sasuke už čekal u dveří a doufal, že nezapomněl tu místnost, kam si schovává Sakuřiny fotky (ups, je to venku!), dostatečně zamaskovat. Čekal u zadních dveří, protože hlavním vchodem by to mohli vidět sousedi…a staří důchodci nemají rádi jinou párty než BINGO. Jako první dorazili šťastné párečky - Ino se Saiem a Temari s Shikamarem - doprovázel je ale i Gaara s celkem velikým batohem na zádech. Všechny to překvapilo, ale rozhodli se to neřešit. Ptáte se, co v něm měl? Veliký hawaiiský klobouk ve tvaru ananasu, který plánoval v nestřežené chvilce narazit svému budoucímu švagrovi na hlavu (ďábelský smích). Těch chvílí se asi tento večer naskytne hodně, protože rozmilý Nara byl zaměstnán sledováním odvážného výstřihu své přítelkyně. Abychom ohodnotili převlek Saie a Ino, Sai vypadal opravdu…jako…zub. A Ino jako panenka Barbie Fairytopia.


To takhle jednou… Číňani, kameni a ranní zkratka

31. října 2011 v 20:00 | Aki-chan |  To takhle jednou...
Už ani nevím, kdy to bylo, každopádně to musel být pátek, poněvadž jindy výtvarku bohužel nemáme. Ráno proběhlo jako vždycky. Zazvonil budík, vypnula jsem ho a spokojeně chrupkala dál. Pak jsem zjistila, že nestíhám, takže jsem vystřelila z postele, rychle do sebe naházela něco k snědku. Zkulturnila se v koupelně, nejdřív radši po tmě… přeci jen vidět se po ránu v zrcadle je rovno sebevraždě, oblékla se a jako obvykle jsem se vydala dobíhat autobus.

Halloween Mystery 1/2

31. října 2011 v 6:13 | Kata-chan |  Píšu Jednorázovky
"Héj všichni! Halloweenská párty, třicátého prvního října u Sasukeho! Kdo chce pozvánku?" zařval jednoho ošklivého podzimního dne Naruto na celou třídu. Ještě že byla přestávka, protože při tom stál na lavici. Jen tak pod vousy si prohodil: "Už vím, jak se cítí Bůh" hodnotil pohled z výšky na své spolužáky. Pak pokračoval v rozdávání papírků nadšenému davu.
"Ehm…Naruto?" oslovil ho jeho spolusedící, Sasuke "Jsi si jistý, že to má být u mě? Já o tom totiž nevím…" prohodil naštvaně. Byla to pravda, mladý Uzumaki začal pořádat večírek v cizím domě bez povolení majitele.
"Ale Sasuke! Bude to legrace! Nebuď škrt, barák máš jak Rusko a nechceš obětovat jednu, dvě místnosti? Noták!" žadonil blonďák.
"Možná mám po rodičích velké sídlo, ale rád bych v něm ještě pár let bydlel! Až potom ti předám povolení k demolici." Ohrnul nos černovlasý.

Sorry girls, I´m gay 2/3

29. října 2011 v 16:56 | Kata-chan |  Píšu Jednorázovky
Tahle událost se stala před celkem hodně dlouhou dobou. Zhruba tak před pěti měsíci. Za ten čas se toho dost změnilo. Na Sasukeho otázku, o tom jestli se jí on líbí, Sakura rychle zapomněla. Z těch dvou se stali nejlepší kamarádi.

"No tak Sasuke dělej, všichni už jsme dávno převlečení!" volala růžovláska na svého černovlaského kamaráda, který byl ještě schovaný v převlékací kabince. Je léto, teplo, sluníčko. A naše parta se rozhodla vyrazit na koupaliště. Sasukemu se tam vůbec nechtělo. On nemá moc slunce v oblibě stejně jako jeho pokožka. Bílá jako sníh. Hluboce si povzdechla a ještě párkrát si zanadával, než konečně z kabinky vylezl. Ihned ho zaskočil pohled na Sakuru v červených bikinách, stojící s rukou v bok a držící nafukovací balón a proutěnou plážovou tašku s třešní. Vytřeštil oči a nechtěně zrudnul.

Dark Side 10

28. října 2011 v 18:39 | Kata-chan |  Dark Side
Schoulená v ochranném klubíčku ihned propukla v hlasitý nářek a pláč. Z kuchyně vyběhla Ginny v zástěře a s vytasenou vařečkou. Nejspíš právě kuchtila guláš.
"Ježišmarjá!" zvolala zrzka a upustila špinavý kuchyňský nástroj na zem. Vařečka se připlácla na koberec. Hluk zřejmě uslyšel i Harry, dunivé dupání po schodech nasvědčovalo tomu, že utíká dolů.

Amanogawa 3

27. října 2011 v 23:00 | Kata-chan |  Amanogawa
"Co je jí?" Zeptal se Sai ale vůbec nečekal že mu někdo odpoví.
"To jsou ženy..." Z kdesi jakoby z ničeho se vynořila sympatická blondýnka s modrozelnýma očima.
"Uhm... j-já jsem Sai." Zajíkl se a ona se na něj jen z vesela usmála ale také si ho intričně prohlédla.
"Já jsem Ino, ta dívka je?" Zašveholila a Sasuke jí obejmul zezadu okolo pasu.

Amanogawa 2

25. října 2011 v 23:00 | Kata-chan |  Amanogawa
Řídil a soustředě sledoval silnici. Pořád se nemohl vzpamatovat z toho zvláštního pohledu, který se mu naskytl. Ostře červené letadlo, sotva poškrábané, přesto zevnitř naprosto zdevastované. Taky to uvnitř vypadalo opravdu zvláštně, to jeho černé oči ještě neviděli.

To takhle jednou… vulva, žáby a držkopád

24. října 2011 v 20:00 | Aki-chan |  To takhle jednou...
Jedno, krásné, slunečné jitro během úžasného babího léta… No dobře kecám, jedno příšerné ranní vstávání do úmorného školního dne, kdy má sice být ještě hezky, ale je zima, že by zamrzlo snad i Sasukeho ego.

To takhle jednou... Recenze

24. října 2011 v 18:36 | Kata-chan
Znáte to, pokud jste dítko školopovinné. Škola. Nuda a mučení. Otravná a podle vás zbytečná budova, a ztráta času. Ale co se děje uvnitř ní?

Povídky od Aki-chan

24. října 2011 v 18:36 | Kata-chan
Od Aki-chan:

Ai 13

22. října 2011 v 23:59 | Kata-chan |  Ai
Po neuvěřitelně dlouhých třech hodinách vyšla sestřička. Sasuke se k ní ihned vrhl, uchopil ji za ramena a začal s ní cloumat.
"Tak co? Jak je jí? Je v pořádku? Co jí bylo? Už je to pryč?" zasypával nebohou Shizune otázkami.
"Můžete ji vidět…" řekla jen, pohled sklopený k zemi. On na nic nečekal, rozrazil dveře a hnal se dovnitř místnosti. Uprostřed byla postel na kolečkách. Na ní ležela bledá drobná růžovlasá dívka, oděná do bílé nemocniční košile. Vypadala opravdu strašidelně, jako duch.

SasuSaku Teen v The Sims 3

22. října 2011 v 10:31 | Kata-chan |  The Sims 3
Hru The Sims 3 snad všichni znáte, nemusím představovat. Mě se poštěstilo ji vlastnit, tudíš jsem si zrealizovala své sny. SasuSaku!
Udělala jsem si už snad všechny kteří šli vytvořit a rozhodla se nafotit komix. Pořád jsem ještě ve fázi plánování ale...nebojte, dočkáte se ;-). Zatím pro vás mám sceenry z mojí hry. Sasuke a Sakura, foceno ve městě Riverview. Tak ať se líbí ;-).

Amanogawa 1

21. října 2011 v 23:00 | Kata-chan |  Amanogawa
"Stejně nepochopím proč ti ó velká obluda (něco jako Kami-sama) nadělila růžový vlasy." Zazubil se a ona se na něj jen obrátila se šklebem na tváři.
"A já zas nechápu proč tobě ten tvůj idiotskej xicht tak křídově bílej." Vrátila mu to i s úroky.
"Možná proto abys mě mohla obdivovat." Udělal gesto při kterém se nejmenovanná málem položila. Tudíž si stoupl, vystřelil ruku do ,vzduchu' a chytnul se mezi nohama.

Sore ga jinseidesu

19. října 2011 v 20:59 | Kata-chan |  Píšu Jednorázovky
Život je krutý. O tom se už přesvědčila ona sama. Bere si vše, co může, bez rozmyšlení a dovolení. Bere lásku, naději, přátelství, chuť žít. V tuto chvíli je na dně. Ale proč? Má přece vše, co vždy chtěla? Tak proč cítí prázdno v těle, v duši, hlavně v samotném srdci? Od malička k němu vzhlížela, od malička ho milovala. Vždy ochotně konala jeho příkazy a jeho prosby, i když se jí to samotné nezamlouvalo. Jaká byla pošetilá! Až teď si to uvědomila. V kolébce houpala malé děťátko. Její dítě…a jeho. Myslela si, že ho to učiní šťastným. Myslela si, že bude rád a konečně ji vezme jako sobě rovnou…ne jen jako ženu, která je tu k tomu aby vykonala jeho příkazy. Vždy si přál syna, ale tvrdil, že bude rád za každého pokračovatele rodu Uchiha. Každý večer spolu seděli u krbu, on jí jemně hladil bříško. Sladce ji líbal na tvář. Když jí bylo zle, přidržoval její růžové, nyní už dlouhé vlasy aby si je nezašpinila. A co život, chtěl se pobavit opět nad její bolestí. Daroval jí dceru. A to bylo špatně.

Amanogawa Recenze

18. října 2011 v 20:00 | Kata-chan
Sai a Sakura vypadaj jako jedni z ´nás´. Ale zdání může klamat. Píše se rok 2054 a světová technologie pokročila dál. Stejně jako ta mimozemská. Výše zmínění ale nepocházejí z naší planety. Jejich domovem je galaxie Andromeda, přesněji planeta s pozemským názvem Y123p, oni jí ale říkají Kohoha. Nejsou na Zemi dobrovolně. Jejich národ plánuje přebrání vlády nad pozemským lidstvem, proto vyslal tyto dva jako své kvalifikované špiony. Jenže jejich vesmírná loď jménem Amanogawa ztroskotá uprostřed pole. Saiovi a Sakuře se to jako zázrakem podaří přežít. A to díky mladému muži, Sasukemu, který měl tehdy to štěstí pracovat nedaleko. Vezme dva zraněné k sobě domů. A tady začíná celý náš příběh...

Tak, plánujem s Tarei další sériovku, protože další díl Ai už bude poslední...snad se vám bude líbit. Snažili jsme se o neotřelý nápad ;-)

Připravované povídky

18. října 2011 v 19:58 | Kata-chan
Připravované povídky

Ai 12

15. října 2011 v 23:59 | Kata-chan |  Ai
"Sasuke, bojím se že jsem těhotná!" Hlasitě se rozplakala a on ji konejšivě objal kolem jejích úzkých ramen.
"Ale no tak zlato, a i kdyby není to koneckonců výborná zpráva?" Zeptal se na oplátku a ona se na něj jen podívala z pod závoje slz přes který ani neviděla.

Dokončené povídky

15. října 2011 v 23:34 | Kata-chan
Dokončené povídky

Rozepsané povídky

15. října 2011 v 23:33 | Kata-chan
Rozepsané povídky

Pozastavené povídky

15. října 2011 v 23:33 | Kata-chan
Pozastavené povídky

Gomenasaidesu

9. října 2011 v 18:28 | Kata-chan |  Watashi Žvásty
Hrozně moc, opravdu moc mě to mrzí. Všem se omlouvám že poslední dobou nic nepíšu. Nevím proč ale jsem už zase bloklá. Ta škola mě vždycky tak zasype že když už si hovím na notebooku, zabrousím na youtube a poslouchám písničky, při kterých se můžu vykřičet z toho všeho. Jak já bych zase chtěla ty sladký prázdniny...ale to už moc odbíhám.
Zkrátka, ptám se vás, jakou povídku byste chtěli nejvíc. Ve výběru není Ai, Innocent a Loveless..vlastně ani Deník zasloužilé matky. Proč? Ai píšu s Tareikou, takže díly přibývají jak nám to vyjde, Innocent a Loveless začnu až dokončím Dark Side a Ice Cube (Innocent možná začne i dřív...uvidíme) a Deník zasloužilé matky...zkrátka, nebaví mě a vy to nekomentujete, tak proč ještě psát? Samozřejmě, že to dokončím, ale až mě zase popadne HP-čkovská mánie. Jo, a Dark Side zveřejním tedka v říjnu určitě, v anketě je pro to, že po posledním dílu chci vydat ještě bonus...a ten bude jen pokud pro tuhle povídku budete hlasovat.
Nechávám to na vás, co řeknete to napíšu. Nechci psát něco u čeho se mi nedostane odezvy...děkuju za spolupráci n_n.

Jo a ještě: VŠECHNO NEJLEPŠÍ Narutovi k zítřejším narozkám...já asi určo zapomenu...tak Happy B-DAY! A opětuj už kurník Hinatě její city ty zabedněnej muflone! ...n.n

Aktualizováno 12.10.2011:
To je sranda, všichni chcete Dark Side ale pak nekomentujete ani nehodnotíte...to si myslíte trošku moc zlatíčka, zadarmo ani kuře nehrabe n_n. Tahle povídka mě už nebaví, tak ji dopíšu jen z povinnosti.

Ai 11

8. října 2011 v 23:59 | Kata-chan |  Ai
"Sakuro..." zašeptal jako ve snu. S toužebným výrazem k ní udělal krok. Ona ale začala dveře pomalu zavírat, s děsem vepsaným v očích. Zarazil je svou nohou.