Červenec 2011

Sorry girls, I´m gay 1/3

26. července 2011 v 23:30 | Kata-chan |  Píšu Jednorázovky
"Sasuke-kun!" ječela rezatá dívka a utíkala dlouhou školní chodbou. Jedním prstem si napravovala brýle s černými obroučkami. Při běhu klopýtala v červených vysokých lodičkách, neměla daleko k tomu, aby zakopla a skácela se na zem "No tak! Počkej!" křičela dál a mávala na něj rukou. Černovlasý chlapec s kytarou na zádech si povzdechl a zastavil se. Červenovláska ho doběhla. Opřela se o kolena a vydýchávala se.
"Tak co chceš Karin?" zeptal se znuděně "Spěchám!"
"Jen jsem se chtěla zeptat, jestli bys někam nezašel…třeba do parku nebo na pizzu."
"A proč bych měl?" zvedl tázavě obočí.
"Protože tě mám ráda a chci, abychom se líp poznali…" koktala nervózně. Cítila se dotčená.

Končí pré

23. července 2011 v 13:59 | Kata-chan |  Watashi Blog
Tak zlatíčka, povídkové nálože končí. Doufám, že jste si to užili. Dneska totiž odjíždím na Slovensko za babičkou. Žije sice ve městě ale sotva ví co je to počítač. Tudíš žádný internet. Samozřejmě budu psát, mám notebook, ale nevím jestli to dokážu zveřejnit. Teda pokud se někomu nenapojím načerno na wi-fi n_n. Samozřejmě to zkusím, ale...i tak. Nezbývá vám nic jiného než čekat, protože se taky může objevit překvápko :-). Mám novou SasuSaku vícedílnou jednorázovku, myslím si že ten nápad jste ještě nečetli :-). A taky jsem se dala do překládání...to tu taky NĚKDY bude. Odjíždím na dva týdny, takže mějte se tu blaze...Sayonara! :-))

P.S.- VŠECHNO NEJLEPŠÍ SASUKE-KUN!!! Děkuju ti za účinkování v mých povídkách n_n. A vrať se do Konohy! :-) :D


Little Beauty

23. července 2011 v 5:19 | Kata-chan |  Píšu Jednorázovky
Bylo, nebylo, jednou žil v začarovaném království malý chlapec, syn tamního krále. Měl blonďaté vlásky sčesané do bodlinek a sytě modré oči. Kulatý roztomilý obličej mu zdobilo šest podlouhlých tmavých jizev, na každé straně tři. Když mu nebylo ani pět let, zemřela mu maminka. Krásná královna Kushina Uzumaki. Před smrtí mu řekla tato poslední slova:"Zlato, maminka za chvíli odejde. Ale věz, že na tebe budu dávat neustále pozor. A ještě jednu radu ti do života dám, dívej se pozorně okolo sebe, abys nepřehlídl svoje štěstí." Vydechla a její oči se zavřely. Umřela, ale s úsměvem na rtech. Malý Naruto se rozbrečel, a jeho otec k tomu taky neměl daleko. Přitiskl si k sobě svého syna, který by mu jako z oka vypadl. Ten se mu ale po chvilce vysmykl a zmizel ve dveřích.


My se známe...? 4

22. července 2011 v 6:19 | Kata-chan |  My se známe...?

Večer se všichni sešli v obýváku. Kluci jen tak mlčeli a objímali své přítelkyně, ale holky se celkem rozpovídali a smály se spolu. Ovšem hustá atmosféra se nedala přehlédnout, ve vzduchu viselo napětí. Sakura se rozhodla ho prolomit.

Innocent Recenze

21. července 2011 v 5:39 | Kata-chan

Sakura je anděl sídlící na nebesích. Protože v nebi nikdo nezná zlo, dívka je celkem naivní, ale přesto nesmírně dobromyslná. Pořád by jen pomáhala. A protože se ´tam nahoře´ nudí, je vyslána na zem s jediným úkolem - převychovat zlomyslného děvkaře Sasukeho Uchihu. O lidském světě toho ale doopravdy moc neví, kami se tentokrát přepočítali. Jak dopadne setkání těchto dvou naprosto odlišných osobností? A co když Sasuke provede ten největší hřích, za který bude náležitě potrestán? Přečtěte si povídku a dozvíte se...
(pozn. autore: kami je v japonsku označení pro božstva - pro ty co nevědí :-))

Nový desing

20. července 2011 v 14:47 | Kata-chan |  Watashi Blog
Tak, po roku a půl jsem změnila desing. Sice ne o tolik, ale upravila jsem šířku stránky a výšku záhlaví. Taky těxt. Ale obrázky jsem nechala stejné.
P.S.- A taky pro to, že mě štvalo to, že jsem napsala povídku o třech Word stránkách a vypadalo to tak maličký! Tedˇvypadají povídky mnohem delší a to se mi líbí :-).

My se známe...? 3

20. července 2011 v 2:49 | Kata-chan |  My se známe...?


Bylo to už dobrý měsíc od doby, kdy Sakura přijela do Konohy. Měsíc od doby, co se seznámila s Narutem a co se spřátelila se Sasukem. A tři týdny od doby, kdy začala chodit s Narutem. Byla nesmírně šťastná. Sasuke na tom ale nebyl stejně.

Dark Side 7

19. července 2011 v 3:49 | Kata-chan |  Dark Side

"Rone,už jsem hotová,můžeme?" křikla hnědoočka na svého nového spolubydlícího,který spořádaně čekal v předsíni.
"To víš že můžeme,já už jsem dávno obutej to ty se tady tak strašně lou..." zmlkl a v očích mu přestaly hrát šibalské jiskřičky.

Ice Cube 4

18. července 2011 v 4:49 | Kata-chan |  Ice Cube

Své slova se rozhodl dodržet. Z neznámých okolností se mu ale Sakura v posledních dnech vyhýbala. Na tréninzích se mu nikdy nedívala do očí. Jakoby se ho bála.

My se známe...? 2

17. července 2011 v 20:27 | Kata-chan |  My se známe...?


Ráno se černovlásek horko těžko vyhrabal z teplé peřiny. Do školy se mu vůbec nechtělo, zvlášť proto, že dnes psali test z dějepisu. Ten předmět doslova nenávidí. Pomalu se soukal do oblečení, ale zrychlil, když na hodinkách začal blikat čas sedm padesát-pět. Vyletěl z domu a tryskem se hnal ke školní budově, kterou měl kousek. Když vběhl do třídy, zrovna zvonilo. Sedl si do své lavice a vydýchával ten sprint.

Náhoda

17. července 2011 v 4:58 | Kata-chan |  Píšu Jednorázovky


"Sasuke, počkej,…" prosila růžovovlasá dívka, do půl těla zbavená oblečení.
"No tak Saky…" uklidňoval ji černovlásek a hladil po odhalených zádech "budu opatrný, slibuju!"
"Slibuješ?" zvedla hlavu a podívala se na něj s důvěrou vepsanou v slzami zmáčených očích.
"Opravdu slibuju, můžeš mi věřit lásko…" něžně ji políbil na nos a přívětivě se usmál.
"Dobře…" uvolnila se a lehla si na měkkou postel provoněnou jeho osobitou vůní. Jak ji zbožňovala! Zbožňovala všechno na něm. Jeho oči, vlasy, přívětivý úsměv…byl pro ni dokonalý, jak povahou tak fyzicky. Vždy mu věřila a vzhlížela k němu. Dnes ale měla obavy. Mělo to být poprvé…četla o tom hodně, myslela si že to bude jednoduché. Připravovala se, protože on byl jistě zkušený. Dívčí idol, pověst o jeho kráse se šířila po celé střední škole.

Ice Cube 3

16. července 2011 v 5:01 | Kata-chan |  Ice Cube
Seděl ve tmě a přemýšlel. O svém životě, o tom co dokázal. A taky o tom, jaké cíle si předurčil. Pomstění klanu si mohl odškrtnout. Druhá položka byla vzkříšení klanu. Jako malý, když týmu oznamoval své cíle, nevěděl ani trochu, co to obnáší. Bohužel k obnovení klanu potřebuje ženu.

Deník zasloužilé matky 2

15. července 2011 v 13:15 | Kata-chan |  Deník zasloužilé matky


Milý deníčku,
Ozývám se zase po dlouhé době. Tolik se toho změnilo! Minule jsem psala, že mě Harry požádal o ruku. Už jsem paní Potterová. Svatba byla opravdu nádherná.

Překváápko :-)

11. července 2011 v 22:53 | Kata-chan |  Watashi Žvásty

Áhoj :-) Tak jsem zase tu...s malinkým info o povídkách.
Můžete si gratulovat, protože jste mě hecli tak (zní to divně že xD), abych si napsala osnovu do konce Dark Side a KONEČNĚ ji dopsala. Pustím se do toho Dva díly za den :-). Dále je tu Deník zasloužilé matky...k tomu mám TAKY osnovu (to čumíte co xD), takže se taky chystám jak blázen psát. Samozřejmě budu ťukat do pohodlné klávesnice mého nového modrého notebooku SONY VAIO (o noťásku sním už od třetí třídy), a budu moct ležet v posteli...bude to supr :_) Aj se na to těším :-). Už pro vás mám přichystaný i Ice Cube 3-ku a 4-ku, taky jednu jednorázovku (bude mít název "Náhoda") pro moji onee-chan Tarei jako opožděný dárek k narozkám...a chystám novou sériovku
!!!!ALE!!!!
Ano,je tu jedno veliké ale...na tom notebooku mám operačním systém Windows 7...a tady Windows XP. Každej s jiným balíčkem Officu. A noťas nemá net. PRŮSER! Povídky mi nejdou přehodit přes flešku, tak musíte počkat,až si nějakým způsobem zapojím internet do toho Vaia. Mám takovou tu bednu na vytvoření wi-fi sítě,ale nevím jak se to dělá...ve vašem zájmu (i v mém samozřejmě...ale jestli chcete povídky xD) bych byla ráda,kdyby mi někdo PROSÍM poslal odkaz na nějaký stručný český a pochopitelný návod jak takvou síť vytvořit...byla bych vám moc vděčná :-)

My se známe...? 1

10. července 2011 v 18:45 | Kata-chan |  My se známe...?

Facebook je zlo. To jsem si ověřil na vlastní kůži. A taky to,že je lepší žít ve sladké nevědomosti než znát krutou pravdu.

Haleluja

9. července 2011 v 0:01 | Kata-chan |  Watashi Žvásty

Ano přesně tak. Jsem zpět a se mnou přichází povídky! Třestě se protože tohle bude velký...!
Teď vás mám v plánu zahrnout Naruto povídkama a po premiéře Harryho Pottera - 14.7.2011 *slint*. (na kterou jdu,YAHOO!) se těšte na to vaše vytoužené potterovské...dopíšu Dark Side a snad i Deník zasloužilé matky. Přihodím nějaké ty co mi hnijou v počítači...no prostě jednorázovky. Máte se na co těšit. Prázdniny začínají!!!!!!!!!

Promise

8. července 2011 v 23:57 | Kata-chan |  Píšu Jednorázovky

"Říkal jsi…"

FLASHBACK
"Sasuke?"
"Ano Sakuro?"
"Slib mi že mě neopustíš…nikdy.." prosila růžovláska s mírně nafouklým bříškem svého milovaného.
"…" černovlásek zapřemýšlel. Nevěděl co odpovědět.
"Prosím…řekni že mě už nikdy nenecháš samotnou!"
"…Slibuji" musel to říct,musel to slíbit. Když viděl ty její uplakané prosebné oči,jak ho pozorovali s láskou v nich vepsanou,nemohl odpovědět jinak. Sám ani netušil,podaří-li se mu slib splnit…ale ona tomu věřila. Přitiskla se k němu co nejtěsněji i přes velké břicho, ve kterém se rodil nový život.
END FLASHBACK