Červen 2011

Yasa 2/2

17. června 2011 v 20:25 | Kata-chan
Opožděně ale přece...druhá část ;-). Chystám se přeložit jedno fakt...ehm...perverzní doujinshi...těšte se o prázdninách ;-)


Ice Cube 2

14. června 2011 v 15:38 | Kata-chan |  Ice Cube

Prudce sebou škubla. Otevřela oči a rukou si utřela studený pot z čela. Zdál se jí příšerný sen. Raději už na něj nechtěla vzpomínat. Přišlo jí divné že v pokoji je tak málo světla. Otočila se na druhý bok,jak bývala zvyklá,ale místo aby se podívala z okna na prosluněnou Konohu, udeřila se tvrdě hlavou do zdi.

SasuSaku FanArt

13. června 2011 v 6:57 | Kata-chan |  Kreslím Postavy

Takže ehm....
můj první SasuSaku FanArt,vím že neumím kreslit ale...nudila jsem se ve Fyzice a kámoška (Aki-chan) do mě dloubala ať nakreslím Sasukeho...a já tak učinila,ale se Saky! Kdyby to nakresil někdo jako Regi-chan nebo Damleg slintala bych nad tím a asi se i rozbrečela xD. Nad tím mím se ovšem dá brečet maximálně zoufalstvím...no teda budiž. A já vás varovala!!!!
Kdyby něco je tam napsané: "You are too late...She is gone..."


Ice Cube 1

12. června 2011 v 17:36 | Kata-chan |  Ice Cube

Přemýšlel o událostech minulého týdne. O tom,jak ji v noci navštívil. O tom,jak ji políbil…V hlavně si ihned po této myšlence vrazil bolestivou facku. Zapřísahal se,že na ni nebude myslet jako na člověka. Musí se na ni dívat jako na zrůdu,hloupou kunoichi z Konohy. Z té vesnice plné vrahů.

Lentilky

12. června 2011 v 11:16 | Kata-chan |  Fotím Ostatní

Jednou jsem se zbláznila,vyraziva do obchodu a nakoupila třicet krabiček. Rozdřídila jsem je podle barvy a nasypala do dózy. Ovšem nedalo mi to a musela jsem si nafotit pár fotek...tak se kouknětě ↓

Jak to vypadá uvnitř mé fantazietvorné továrničky?

11. června 2011 v 18:14 | Kata-chan |  Watashi Blog

Zlatíčka aby bylo jasno...
tento článek pouze zaznamenává mé myšlenkové pochody v oboru "povídky". Nestrádám po múze,pouze po chuti něco do té klávesnice vyťukat. Mám stovky nápadů na povídka,ale nechtějí se mi psát recenze i za cenu toho že své myšlenkové veledílo zapomenu. V tomto článku vám upřesním jak to DOOPRAVDY s povídkami vypadá...

Superninja Mary Sue

3. června 2011 v 22:43 | Kata-chan |  Píšu Jednorázovky
Bylo nádherné ráno. Ptáčci zpívali a sluníčko se smálo. Na posteli pokryté bílým hedvábím ležela dívka. Byla opravdu nádherná. Rovné tmavě černé vlasy jako křídla havraní měla rozprostřené na polštáři. Pomrvila se a otevřela své krásné modré oči, jako dvě nekonečně hluboké tůně. Posadila se na své vypracované a pevné hýždě,pohladila štíhlé bříško. Protáhla dokonale bledé jemné ručky a postavila se na své roztomile hubené dlouhé nožky. Došla k zrcadlu pročesat si své nádherné vlasy. Poté se šla obléci do svého sexy ninja kostýmku. Blůzka s výstřihem sotva pojmula její objemné poprsí - barvy byla opět černé, místo knoflíků si ji pozapínala miniaturními zabroušenými onyxy. Krátké kraťásky a snad ještě kratší sukně doladily celý její neodolatelný look. Toto byl její první den ve slavné vesnici jménem Konoha. Právě měla před sebou první misi v týmu 7,kam byla pro své všestranné schopnosti a výtečnou práci s chakrou ihned přiřazena. Připravila si snídani a lehce převalovala sousta ve své drobné růžové pusince.

Bitch

3. června 2011 v 16:00 | Kata-chan |  Píšu Jednorázovky

Ta hudba byla slyšet už z dálky. Trhavé dunění,nutící tělo svíjet se ve víru tance bylo jediné,co proslýchalo touto temnou uličkou. Mihotavá světla reflektorů prořízla tmu, která již před několika hodinami dopadla na město. Ucítil pach alkoholu a hluboké mumlání doprovázené chichotáním. Věděl,že je tu správně. Ale neměl tušení proč se sem vlastně vydal. V jednu chvíli se chtěl otočit, utéct pryč od tohoto doupěte neřesti, ovšem vysoká hladina adrenalinu ho přiměla pokračovat. Podivně vyhlížející chlapík - zřejmě vyhazovač mu podržel dveře aby mohl vstoupit dovnitř. Byla to obrovská,zakouřená místnost, dunění hudby bylo ještě silnější a mnohá těla zde přítomných si naplno užívalo zdejší nezávislosti. Mužské zraky směřovali povětšinou dopředu,na pódium - někam kam on nedohlédl. Procpal se davem až ke středu pozornosti tohoto pochybného klubu. Uprostřed pódia byla kovová naleštěná tyč a kolem ní se ovíjela dívka.