Duben 2011

Ice Cube Prolog

29. dubna 2011 v 20:25 | Kata-chan |  Ice Cube
Byla temná noc. Šedé mraky zakryly slunce,krajinu bičoval prudký vítr a déšť. Všechny rostliny trpěly. Všechny stromy trpěly. Polámané větve, zmáčené květy a vyvrácené kmeny. Byla to pořádná vichřice. Jen jeden strom ale odolával a zachovával si svou krásu. To byla sakura.

Ice Cube Recenze

27. dubna 2011 v 15:47 | Kata-chan
Ano,správně,název nové povídky,která mě napadla (ale nezaručuje vám to že první díl bude ještě tenhle rok xD) je v překladu kostka ledu. Kostkou ledu je v tomto případě Sasuke.

Bude to až bolestně typické SasuSaku story...okoukané téma,ten samý námět...ale já to prostě chci napsat. Chci,protože vymýšlet nové originální dějě je čím dál tí těžší. A pak stejně nevím jak to ukončit. Takže začínám s povídkou,u které bude konec sice hned jasný,ale věřím,že si ji i přesto přečtete,až bude (jednou...xD) první díl.

W.I.T.C.H.-ches

20. dubna 2011 v 22:34 | Kata-chan |  Grafika Brushe

Houby brushe,zase blendy :D. Tentokrát jsem si vzala na mušku mini Witchky...je to jenom jedem blendík,ale myslím,že se mi celkem povedl. Takovej barevnej...výrazně nevýraznej :D. Jelikož znám blogový svět WITCH fanoušků, upozorňuju,že tohle jestli skopírujete na své ctěné blogísky bez zdroje,tak si to vodskáčete...a to nahlášením za porušování autorských práv drahoušci :3. No nic, Enjoy!Dark Side 6

20. dubna 2011 v 14:30 | Kata-chan |  Dark Side

Přišel přesně tak,jak mu řekla. Až na to,že místo aby vešel dveřmi se do bytu přemístil. Všude bylo ticho a tma,jen z dveří vedle-Ron předpokládal že je to ložnice-se ozývalo syční a jakoby kapky vody. Vyděsilo ho to. Co když ji napadl Nagini? Tasil svou hůlku a plížil se ke dveřím. Prude je otevřel...

Yasa 1/2

19. dubna 2011 v 15:06 | Kata-chan
Konečně...už bůhví jak dlouho překládám toto doujinshi...odzadu jak blbeček :D. Zveřejním ho ale na dvě části,druhá bude někdy příští týden :-)

Povídky nebudou

15. dubna 2011 v 13:45 | Kata-chan
Vezmu to stručně. Povídky nebudou. Proč? Protože mě včera srazilo auto. DkyBohu mám jen oteklé kotníky a levé koleno,přesto ale nemůžu moc aktivně chodit po dobu asi jednoho týdne. Tudíš ani k počítači. Jsem odkázaná na židli na kolečkách (xD). Proto strpení....

Deník zasloužilé matky 1

9. dubna 2011 v 15:04 | Kata-chan |  Deník zasloužilé matky
Jsem nehorázně naštvaná a unavená. Můj život momentálně opravdu stojí za prd.

Měsíc dne 19.3.2011

8. dubna 2011 v 21:33 | Kata-chan |  Fotím Přírodu

Foceno tak dávno,že už si jen pamatuju,že ve zprávách říkali jen něco o nejjasnějším Měsíci. Tak jsem šupala to vyfotit...
Používala jsem speciální filtr pro focení v noci,proto jsou některé fotky mázlé. To musíte držet spoušť a pak čekat...a pohnete se-li ikdyž jen malilililinko,hned je průser...No,i tak jsem snad vyfotila alspon pár dobrejch...:-)


My se známe...? Recenze

8. dubna 2011 v 17:32 | Kata-chan

Sasuke Uchiha je nejoblíbenější kluk na celé škole. Žádaný u dívek a oblíbený u chlapců. Přestože je na škole nový,dokáže udržovat s každým dobré vztahy. Najde si dívku, nejlepšího kamaráda a žije si spokojeně život středoškoláka nemyslíc na svou minulost,za kterou se po právu stydí. Jeho největší obavou je,že se spolužáci dozvědí,co byl dříve zač. A ta obava se může vyplnit...dozví se totiž,že jeho bývalá spolužačka z bývalé školy přestupuje na školu kam on chodí teď,na Konožskou střední. Sežene si na ni kontakt a ještě před jejím nástupem ji zapřísahá,aby nikomu nic neříkala o tom,co byl nebo co dělal. Růžovovlasá dívka Sakura Haruno,kterou znal jako obrýlenou šprtku s rovnátky souhlasí, ale za cenu jedné věci,kterou jí dluží. Ikdyž se to Sasukemu ohromě hnusí, musí jí v zájmu zachování své pověsti vyhovět...

Co byl Sasuke na bývalé škole? O co ho Sakura požádala? A jak to Sasuke vyřídí tak,aby ho na škole neměli za grázla...?
Dozvíte se v prvním díle...

Silnější než láska

8. dubna 2011 v 17:01 | Kata-chan |  Píšu Jednorázovky

"Ahoj Hermiono!" volal na mne známý hlas z dálky. Hlas,jehož tón jsem měla ráda. Hlas,náležící člověku kterého jsem milovala. Když doběhl ke mě,položil mi ruku na rameno a tím mě přinutil zastavit.
"A-ahoj Rone..." zašeptala jsem nesměle. V jeho přítomnosti jsem se vždy třásla a bála se,že mne odhalí...byla jsem zbabělá.
"Pomůžeš mi dneska večer s tím úkolem z lektvarů? Prosím,jsem naprosto neschopný co se studijních věcí týče!" zoufale se na mě díval svýma očima. Nádhernýma,modrýma očima. Uhnula jsem pohladem...přece se nenechám utopit.
"D-dobře..." vyšla mi z hrdla mimo mé myšlenky souhlasná věta...spíše slovo,na víc jsem se nezmohla.
"Super!" pak už jen prohodil vesele a zmizel v davu studentů za svými přáteli. Opravdovými přáteli. Už jsem to nevydržela,a tiše jsem se rozplakala.

Jen tak z hecu

5. dubna 2011 v 16:16 | Kata-chan |  Watashi Žvásty

Země je zvláštní místo. Zvláštní jsou lidé obývající tuto planetu. Jejich chování je zvláštní...nevyzpytatelné...no kéžby. Každý v moderním světě by nejraději ´šel s davem´. Je hodně těžké se odlišit od ostatních zmanipulavonců,vytvořit si vlastní styl a být ´svá´, ne IN jako ten zbytek.
Taková blbost na začátek...no nic. Teď ještě pár blbejch keců od tý blbí holky co vám nepíše povídky...
Mám rozepsaný dalš díl Dark Side,ale se mi to prostě...nedá ukončit. Navíc Aprílová povídka mi hnije v rozepsaných už od zimy a já ne a ne se k ní dostat. Nějak ze mě vyfrčela inspirace a chuť psát...a víte co mě,promiňte,sere nejvíc? Že vám je úplně fuk,jak se tedˇcítím co dělám,a nenapadne vás mě podpořit (tím nemyslím kecy ve smyslu "kdy bude další díl" a podobně). Vlastně jste se na můj blog vykašlali....