Únor 2011

Skicy

28. února 2011 v 10:05 | Kata-chan |  Kreslím Postavy

Už dlouho tady,jak jsem si všimla,nebyli žádné obrázky,náčrtky,fotky...tak sem dám dvě moje skicy...jako trénovací obrázky. Nejsou nic moc,o tom vím,ale celkem se mi líbí..
Ty vlasy vám můžou připomínat tu Šeherezádu. A já řeknu,ano,je to ona. Spíš její vlasy. Musíte uznat,že má fakt nádherné vlasy :-D
A to druhé tělo...to nikomu nepatří,jen jsem si chtěla vyzkoušet proporce.
Tak co? :-)

Late Night Love

28. února 2011 v 7:00 | Kata-chan |  Píšu Jednorázovky

"Mám hlad!" sténal Ron Weasley obklopený temnou tmavou nocí. Jeho nejlepší kamarád, Harry Potter, něco mumlal vedle něj. "Kdo to byl?" Zeptal se Ron, nevědíc, že Harry ještě spí.

"Ach Ginny…!" zamumlal Harry toužebně a žužlal kousek své peřiny,stále sladce snící.

"Kámo, vím,že ji máš fakt rád ale tohle přede mnou prosím nepropaguj" zašeptal Ronke svému pspícímu kamarádovi, a potom vyšel z pokoje,který oni společně obývali.
Pomalu zamířil dolů do kuchyně sehnat něco k jídlu. Dával si pozor,aby schody,na které stoupnul,nevrzaly.

Můj první retouch

20. února 2011 v 18:38 | Kata-chan |  Grafika Brushe
www.blue-lover.blog.cz
...nebo retuš,jak chcete.
Už dlouho jsem to chtěla zkusit. Vím,že se k retušování používá fotošop a podobné luxusní programy,přesto jsem zvládla vyretušovat fotku i s mým Photo Filtrem...aneb zadnicí grafických programů. Co myslíte...povedlo se mi to? :-)


Oddělovače se strukturou pískovce

18. února 2011 v 22:35 | Kata-chan |  Grafika Brushe
www.blue-lover.blog.cz
Vím,že vás poslední dobou bombarduju samou blbou grafikou a nepíšu povídky...já vím,mrzí mě to. Vím taky,že jsem slíbila těch pět povídek...mějte prosím strpení,taky jsem jen člověk ;-). Prostě nemám nápady...a ani moc chuť. Ovšem už pomalu,ale ztěžka dopilovávám šestku Dark Side...snad tu zítra bude.
No nic,koukněte se na ty oddělovače...a užívejte v míru ;-)

Hermione Animace

18. února 2011 v 17:28 | Kata-chan |  Grafika Brushe
www.blue-lover.blog.cz
Moje první animace :D. Vytvořila jsem ji v GIMPu,se kterým sice moc neumím,ale stačilo základních devět obrázků vytvořit v mém oblíbeném a jednoduchém PhotoFiltru,a šlo to jako po másle. Asi budu animovat častěji :-)Today I Celebrate!

17. února 2011 v 10:26 | Kata-chan |  Watashi Zážitky
www.blue-lover.blog.cz
Víte co je dneska? Nevíte? Ale já to vím! Cha!
Přesně v tento den,na minutu a hodinu přesně,slavím své třináctiny! Woala! Moc se mi tomu nechce věřit. Věk 13 je takový...divný. Ani mladá,ani stará. Ani dítě,ni dospělá. Moc velkou událost ale doma z narozek dělat nebudu. Přecijen,je normální pracovní den! Party? Ne. Mekáč? Ne. Roddiná sešlost? Ano. Už to vidím. Přijde babička,tetička, a možná i rejpající strýček. S ním se mileráda pohádám a pak budeme jíst. Jako dezert bude dortík Marlenka a já sežeru celou polovinu! Pak se odkutálím do pokoje a uspořádám Tea Party pro své věrné plyšáčky :-D. Přečtu pár knížek...a půjdu spát,protože zítra je zase škola. Ach jo! :-)

"Jsem drsná holka a nesnáším Valentýn" aneb mindráky

15. února 2011 v 15:12 | Kata-chan |  Internet
www.blue-lover.blog.cz
Jo,včera byl Valentýn. Všichni to vědí...všichni o tom píšou. Růžové BloGíííšQy nadčeně zveřejňují infantilní srdíčka a ti "vyspělejší" píšou,jak je jim ten hloupej svátek někde...
A to jako vážně? Jak může být lidem Valentýn TAK moc ukradenej,že si dají tu práci,napíšou článek a jsou prostě "drsní" a "tajemní". Mě je Valentýn taky putna. Ale netvrdím,že je to kravina,protože za pár let,až nebudu malé děcko a (možná) budu mít někoho vedle sebe,ráda si na Den zamilovaných vezmu červené tričko a porozdávám bonboniéry. Na FACEBOOKU se taky každý z těch "drsných" a "nad věcí" producíruje se statusem:

Colorfull Blends

14. února 2011 v 15:54 | Kata-chan |  Grafika Brushe
www.blue-lover.blog.cz
Nějak mě to chytlo :-). Je to dobré odreagování a výsledek bývá fakt fascinující...tentokrát mám opět tři. A to s názvy "SUN","LOVE","SAD"
Který je podle vás nej? :-)


Svatý Valentýn

14. února 2011 v 12:00 | Kata-chan |  Píšu Jednorázovky
www.blue-lover.blog.cz
"Ach lásko,lásko...čím více ho miluji tím víc je ke mě slepý." bědovala černovlasá dívka s ostrými rysy v obličeji. Můžete si myslet,že paroduje krásnou Helenu v Shakespearově hře ´Sen noci svatojánské´,ale opak je pravdou. Pansy Parkinsonová sebou právě dramaticky šlehla na postel a nadále popisovala svou nešťastnou lásku k zazobanému chlapci s téměř bílými vlasy. Objekt jejího zájmu, Draco Malfoy, byl nejpopulárnější mladík ze Zmijozelské koleje. Byl to také ale arogantní, nafoukaný a tatínkovi názory papouškující rozmazlenec,který si neviděl dál než na špičku nosu. Dle odborné identifikace tohoto druhu je prakticky nemožné,aby pociťoval něco jako lásku nebo zamilovanost.
"Co to tu předvádíš Parkinsonová?" zahučel hrubý hlas a dovnitř,do zmijozelské dívčí ložnice vztoupila tělnatá pohlavně dívka, vzhledově chlapec (a to pořádně vypasený). Millicent Bullstrodeová přešlapovala svými objemnýmy chodidly na místě

Dance Blendy

14. února 2011 v 9:37 | Kata-chan |  Grafika Brushe
www.blue-lover.blog.cz
Tak,další blendobrushe :-D. Jsou na téma "Tanec" (v angličtině dance). Neumím posoudit,zda-li jsou přeplácané nebo ne,však se mi moc líbí. Nejvíc asi ten modrý. Takže jsou v barvách tmavě zelené,růžové a světle modré. Líbí? :-)


Happy Family

13. února 2011 v 20:01 | Kata-chan |  Píšu Jednorázovky
www.blue-lover.blog.cz
"Já tam nepůjdu!" rázně protestoval zrzek a bojovně si založil ruce na prsou,přestože věděl,že hraje už dávno prohranou bitvu.
"Poslední slovo Ronalde. Jsou to naši přátelé! Měli bychom jim pomáhat jen jak to bude možné!" prohlásila hnědoočka a dál táhla Rona za sebou za ruku,jako by byl na vodítku.
"Ale já tam nechci!" vztekal se obravdu jak malé dítě.
"Slíbili jsme jim to!" sykla a pokračovala v cestě kupředu.
"Hermiono!" kňučel zrzek a vzpíral se své milované.
"Proč tam vůbec nechceš jít?" optala se vyčítavě.
"Nenávidím tu bestii!"
"Co ti na něm vadí? James je přece miloučké miminko!"
" Tak miloučké jo? Pověsí se ti na nohu,háže po tobě ovesnou kaši,nutí tě abys ho zavřel do přístěnku,pak křičí a řekne, že jsem ho tam nacpal proti jeho vůli a...já prostě děti nenávidím..."


Pero a Pergamen Avatary

13. února 2011 v 10:28 | Kata-chan |  Grafika Avatary
www.blue-lover.blog.cz
Původně měly být k desingu,ale nehodili se k němu. Tak jsem je třošku ještě doupravila,aby nějak vypadaly. Je jich celkem šest a nic složitého...jen jemná síťka a zedva rámečky. Tak co? Mě se celkem líbí :-)Desing Pergamen

13. února 2011 v 10:05 | Kata-chan |  Grafika Desingy
www.blue-lover.blog.cz
Tak,můj čtvrtý desing zde. Je "volný",můžete si o něj zažádat. Není to nic extra,jen takový kus papíru bez avatarů a ikonek,ale ty se mi tam prostě nehodily.
Napište mi na  kata.nakyama@email.cz a do předmětu napište "Desing Pergamen". Já vám (až budu samozřejmě mít čas) pošlu heslo a vy se přihlásíte,stáhnete si všechny obrázky,opíšete kody barev a rozměry stránky atd. VČETNĚ ZÁPATÍ! Ale pozor! Kladu si nějaká pravidla a podmínky:

Co vás (možná) čeká?

10. února 2011 v 16:21 | Kata-chan |  Watashi Blog
www.blue-lover.blog.cz
Chtěla jsem sem šupnout nějaké to "rewiew",co a jak se tady na mém blogu dá očekávat. Udělám si tu takový orientační rozpis...abystě věděli,na co se máte těšit a nebombardovali mě moc často otázkami :-). Bude se to tu týkat hlavně povídek...

Pod hvězdami

8. února 2011 v 16:30 | Kata-chan |  Píšu Jednorázovky
www.blue-lover.blog.cz
Bylo krásného letního večera. Slunce mizelo za obzorem a chýlilo se ke spánku. Poslední rudé paprsky olizovaly krajinu kolem. Nádherný pohled. Přesto se jím nikdo nekochal. Nikdo,kromě dvojice ležící na červené kostkované dece. Tiskli se k sobě a sledovaly poslední sluneční světlo tohoto dne.
"Rone,měl jsi pravdu...je to nádhera!" vyhrkla překvapeně hnědooká dívka v jemně růžových šatech.
"Hm...jo..." odvětil mladík a nervózně si prošesával vlasy. Hermiona se k němu otočila a chystala se ho políbit. On ji ale od sebe odtlačil.

Sedm hříchů...avatary

6. února 2011 v 16:50 | Kata-chan |  Grafika Avatary
www.blue-lover.blog.cz
Ty obrázky byly boží. Tak jsem prostě musela :D. Používaná je myslím mřížka...nějaké to zjasnění barev...
Schválně,poznáte,co je co? :-) (já toi nepoznala :D)Přiměřeně...přiměřeně....

5. února 2011 v 21:24 | Kata-chan |  Píšu Jednorázovky
www.blue-lover.blog.cz
Byl mrazivý únor. Z těžkých mraků se sypal bílý chladný sníh a zabalil vše na zemi do nadýchané peřiny. Hlavní událostí tohoto měsíce bylo datum s číslicí čtrnáct-svatý Valentýn. Téměř každý z Ronova ročníku ho měl s kým strávit. Samozřejmě on momentálně žádnou známost neměl. Přesto byl zamilovaný,jenže ona by ho nechtěla...právě teď se choulila v náručí svého milého u krbu v Nebelvírské společenské místnosti.
"Zatracenej McLeggen." zasyčel podrážděně a snažil se,aby ho nikdo neslyšel. Měl ale smůlu.
"Jo,taky si myslím. Od té doby,co s ním Hermiona chodí,vůbec se s námi nebaví!" povzdechl si někdo sedící naproti němu. Harry Potter pohodil hlavou,jako by se snažil zbavit nějaké zlé myšlenky.
"Nejde o to,že nebaví,ale on ji...no podívaj,muckaj se tam,div jeden druhýho neslupnou."
"Ale,ale, bráška nám žárlí." pronesl posměšný dívčí hlasy těsně jemu u ucha a on vyděšeně nadskočil.

Harry Potter Blends 2

5. února 2011 v 19:56 | Kata-chan |  Grafika Brushe
www.blue-lover.blog.cz
Tentokrát je tu jeden,omlouvám se,víc se mi nepodařilo. Je na něm Nymfadora Tonksová. Ona je prostě úžasná! Škoda jen,že ve filmu nedostává tolik místa...
Stalo se...20

4. února 2011 v 21:38 | Kata-chan |  Stalo se...
www.blue-lover.blog.cz
Byl horký letní den a spousta zamilovaných dvojic se válela v parku na kostkované piknikové dece a drželi se za ruce. Mezi šťastnými páry se tudíš nedala přehlédnout hnědooká dívka s kudrnatými čokoládovo-hnědými vlasy. Nervózně si pohrávala s náramkem,vypadajícím jako obojek pro psa. Dostala ho od svého milovaného. Kterého se nejspíše nyní chystala zabít.

Harry Potter Blends 1

4. února 2011 v 18:03 | Kata-chan |  Grafika Brushe
www.blue-lover.blog.cz
Ano,ano už zase to strkám do brushů...
Takže,na těchto blendech je "trio" od ročníku 1. po 6....jinak by se mi to tam nevešlo ;-). Mě se celkem líbí,ale buďte schovívaví,moje první blendy :-D. Mě se nejvíc líbí Harry,nejmín se mi povedl asi Ron...


Dark Side 4

4. února 2011 v 14:22 | Kata-chan |  Dark Side
www.blue-lover.blog.cz
Jako solný sloup stála uprostřed pokoje a tvářila se překvapeně,až vyděšeně. Byla to dlouhá doba,co ho naposledy viděla. Prohlédla si ho od hlavy až k patě a mírně zčervenala.

Memories for holiday

3. února 2011 v 17:08 | Kata-chan |  Fotím Ostatní
www.blue-lover.blog.cz
Hola! Jsem tu,po dlouhé dloooouhé době s nějakými fotkami. Z minulého roku,z dovolené v Řecku na Korfu. Víc to podle mě komentovat nejde. Fotky nejsou ani tak umělecké,jako památkozachycující (chcete-li na památku) :-)Tears in Heaven

2. února 2011 v 17:27 | Kata-chan |  Píšu Jednorázovky
www.blue-lover.blog.cz
Would you know my name
if I saw you in heaven?
Would it be the same
if I saw you in heaven?
I must be strong and carry on,
'Cause I know I don't belong here in heaven.

Tichá,temná a podivná noc. Všude v lese je pusto,prázdno...až na jednu jedinou osobu,sedící pod vysokým dubem. Byl to chlapec,a byl sám. Nebyl jako jeho vrstevníci,kteří dováděli se svou drahou polovičkou někde v teple u krbu. On svou milou už ztratil.


Rádobyikonky

2. února 2011 v 16:46 | Kata-chan |  Grafika Brushe
www.blue-lover.blog.cz
Ehm...vím,že to nejsou brushe,ale zakládat novou rubriku kvůli takové blbině mi přijde zbytečné. Jsou to takové "základy klikacích ikonek. Vůbec se mi nepovedli. Chtěla jsem, aby hýřili barvami a poutali. Myslím si,že ale spíše odpuzují :-D. A co myslíte vy?


Alone

1. února 2011 v 15:36 | Kata-chan |  Píšu Jednorázovky
www.blue-lover.blog.cz
"Trolle!" nadávala hnědooká dívka s kudrnatými vlasy,momentálně zježenýma vztekem.
"Hermiono..." zaskuhral chlapec se zrzavou hřívou a sladce modrýma očima. Chtěl dokončit větu,ale Hermiona mu už už skákala do řeči.
"Idiote! I tahle krysa je chytřejší než ty!" a rozzuřeně ukázala prostředníčkem na Ronovo zvířátko, Prašivku.
"Mohla by ses.." už ho to její vztekání otravovalo.
"JÁ SE JEN TAK NEUKLIDNÍM!!!!" zakřičela a funěla téměř jako parní lokomotiva.
"A CO JSEM TI UDĚLAL? MŮŽEŠ MI TO VYSVĚTLIT CO JSEM TI JAKO..." rozhodl se táhnout na svou obranu.
"ŠTVEŠ MĚ! ŠTVEŠ MĚ! NIC NE...." najednou ji něco umlčelo.