Listopad 2010

Stalo se...10

29. listopadu 2010 v 19:41 | Kata-chan |  Stalo se...
www.blue-lover.blog.cz
Nemohla dýchat. V obličeji začala rudnout nedostatkem kyslíku. Jak...jak se to mohlo stát? Pomalu se jí zatmívalo před očima.
"Slečno? Slečno,probuďte se!" zatřásla jemně zdravotnice se svou pacientkou.
"Madam Pomfreyová,prosím,ne-"

Stalo se...9

28. listopadu 2010 v 14:14 | Kata-chan |  Stalo se...
www.blue-lover.blog.cz
"Co-cože jsi?" Ginny ten šok ještě nerozdýchala.
"J-já vím! Byla to chyba! Ale on...on mě začal líbat a hladit a..." Hermiona pustila nový ´vodopád´ slz, tentokrát hysterycký. Schoulila se do klubíčka a začala se houpat sem-a-tam. Oči vytřeštěné upírala do země a pořád si opakovala: "Co jsem to udělala? Co jsem to udělala? Co jsem to..."

Stalo se...8

27. listopadu 2010 v 22:02 | Kata-chan |  Stalo se...
www.blue-lover.blog.cz
Dovlekla ho do chlapecké ložnice. Nevěděla,kde je Harry,Seamus nebo Dean,každopádně pokoj byl prázdný. Položila ho s námahou na postel a chystala se odejít. Zrzek ji ale chytil za ruku.

Stalo se...7

19. listopadu 2010 v 16:45 | Kata-chan |  Stalo se...
www.blue-lover.blog.cz
Vánoční ples. Chodbami poletovaly skupinky duchů se zpěvníky a pěly koledy. Po škole ještě běhali opozdilci kteří neměli doprovod. Hermiona,jakožto jedna z mála zadaných dívek byla pod přímou palbou,uchýlila se raději do knihovny. Rozvinula pergamen s šifrou a začala si nad ním lámat hlavu.

Ještě ne...

19. listopadu 2010 v 12:54 | Kata-chan |  Watashi Téma Týdne
www.blue-lover.blog.cz
Snáší se z oblohy,jak bílé chmýří,pohladí po tváři,ihned ale zmizí
No,první vločka...většina z vás si to přebere jako první sníh že? Já taky. Jako malá jsem ve chvíli kdy se začaly tyto bílé sněhové královny snášet z oblohy,radostně zpívala a už už před sebou viděla Vánoce. Jak ale všichni víte, tento rok nás ještě mraky nepotěšili. Já osobně sníh,zimu a Vánoce naprosto zbožňuju. Bohužel,první vločka ještě půdu ve městě kde bydlím neovlažila,takže o měkkých duchnách se mi může jen zdát. Pořád tu jen prší. Děda mráz asi stávkuje.Stalo se...6

19. listopadu 2010 v 10:22 | Kata-chan |  Stalo se...
www.blue-lover.blog.cz
Proč si jí jen nevšiml dřív? Mohl s ní už několik let chodit. Byla nehorázně krásná,snad nejkrásnější dívka jakou kdy viděl. Její jemné vlasy voněly lékořicí a pomeřančem, měla dokonale symetrickou tvář a úžasnou postavu. Taky hrála skvěle famfrpál. Prostě pro něj paní Dokonalá. Je s ní doopravdy šťastný. Přemýšlel,jestli se i jeho otec cítil s mámou tak dobře jako on s Ginny. Konečně našel své štěstí,svou rodinu.

Stalo se...5

18. listopadu 2010 v 13:21 | Kata-chan |  Stalo se...
www.blue-lover.blog.cz
Čas plynul rychle z oblohy už se snášely první studené vločky. Byl čas na první úkol Turnaje tří kouzelníků. Dnes měli "trenéři" šampionů obdržet indicie k zijštění toho,o čem se bude v úkolu jednat. Harry tedy obdržel balíček. Byla v něm nějaká šifra.
"To pro Hermionu nebude problém" říkal si.

Oddělovače

18. listopadu 2010 v 10:03 | Kata-chan |  Grafika Brushe
www.blue-lover.blog.cz
Nechce se mi zakládat speciální rubrika pro oddělovače,tak to šoupnu semka. Jsou to moje první oddělovače,tak nevím nevím. Celkem se mi líbí. Obyčejné jsou,to ano,ale v jednoduchosti je krása ne?
P.S.-a taky aby tady nebyli furt imrvére ty povídky.


Stalo se...4

18. listopadu 2010 v 9:24 | Kata-chan |  Stalo se...
www.blue-lover.blog.cz
Sál se téměř třásl šťebetáním a bouřlivými diskuzemi ohledně již vybraných šampionů. Najednou ale přišlo ještě jedno překvapení.

Stalo se...3

17. listopadu 2010 v 18:19 | Kata-chan |  Stalo se...
www.blue-lover.blog.cz
Běžel temnými chodbami a chladné zdi odrážely výkřiky. Ale ne jeho. Jedné dívky...dívky,kterou miluje ale uvědomil si to pozdě. Teď se jen modlil aby tam doběhl včas. Výkřiky nabývali na síle a intenzitě. Už byl blízko,cítil to! Vběhl do obrovské místnosti. Ze stropu kapala voda. Na zemi byl nakreslený nějaký kruh. A uprostřed něj ležela ona. Ale nebyla sama. Nad ní stál vzpřímeně Lord Voldemort a držel nad ní svou hůlku. Svíjela ze na zemi v křečích. Najednou ale pán Zla přestal. Dívka prudce oddechovala. Sám se divil,proč on nic nedělá. V tu chvíli ho oslepilo prudké zelené světlo vycházející z Voldemortovy hůlky. Zaslechl už jen....
"Avada kedavra"
"Hermiono...neeeee!"

Ta z jezera...

17. listopadu 2010 v 13:44 | Kata-chan |  Píšu Jednorázovky

Je tmavá noc. Spí slunce, lidé, zvířata...jediné osvětlení noční hladiny jezera ukrytého v zapadlé roklině je obrovský kulatý a štříbřitě lesklý měsíc,který se ve vodě odráží. Vypadá to nádherně strašidelné,ale nikdo nemá to štěstí sledovat krásu úplňku. Nikdo z lidí,je tajemné bytosti,které se probouzejí a vystupují z temnoty. Mezi ně patří i jedna duše mladé dívenky. Sedí se sklopenýma očima na útesu vysoko nad jezerem. Naslouchá zpěvu měsíčních víl a vzpomíná na svou minulost...na svou brzkou smrt. V povzdálí se probudí sova a zahouká. Měsíční víly zděšeně mizí v záři měsíce,divoženky se schoulí do trávy. Dívka se zlověstně zachechtá,pozdvihne hlavu a zpod ofiny jí žhnou dvě krvavé rudě oči.Olizuje si ránu od krve na zápěstí ina krku a skáče z výšky do jezera. Kruhy na vodní hladině jestě dlouho za ní uzavírají cestu...

Je toho moc...

17. listopadu 2010 v 13:35 | Kata-chan |  Watashi Žvásty
www.blue-lover.blog.cz
Zdravím...no...takže k věci...
Moc toho tu poslední dobou nepřibývá,a když už ,tak nějaká spatlaná povídka, kterou se mi zázrakem podařilo dokončit. Proč tu nejsou fotky? Nějak nemám nápady,a přidávat sem každou blbost by se asi vám,mě,ani AK nelíbilo. Mým momentálním problémem je škola. Všichni po nás něco chtějí,mám toho nad hlavu. Nestíham...a proto ani nepřidávám na blog. V rozepsaných článcích mám několik povídek,ale z nich napsaný jen kousínek. Kdybych to zveřejnila, tak už se mi pokračování chtít psát nebude. Tedka se zajímám spíše o mou první potterovskou povídku " Stalo se... "

Stalo se...2

16. listopadu 2010 v 9:35 | Kata-chan |  Stalo se...
www.blue-lover.blog.cz
Strop Velké síně byl jako vždy posetý svíčkami a na falešné noční obloze zářili hvězdy. Uličkou procházeli nováčci na škole čar a kouzel,průvod byl veden profesorkou McGonagallovou. Všichni měli na krajíčku a Hermiona si vzpoměla,jak tudy tehdá šla ona. Vzpomínala na den,kdy se potkala s Harrym a Ronem. Povzdechla si. To byli časy...žádná Levandule Stíhačka Brownová.

Co bych vám řekla o povídce "Deník rodiny Abecedových"?

7. listopadu 2010 v 15:16 | Kata-chan
www.blue-lover.blog.cz
Toto není tak úplně povídka,jako spíše deník. Do rodinné kroniky zaznamenávjí události hlavně teenageři z této rodiny jako jsou Tom nebo Veronika.
Co bych vám tedy to tom řekla?

Stalo se...1

7. listopadu 2010 v 15:06 | Kata-chan |  Stalo se...
www.blue-lover.blog.cz

Bylo ráno. Krásné prosluněné ráno,lehký podzimní větřík si pohrával se záclonkou zakrývající dokořán otevřené okno. Všichni v Doupti spali,snili si své krásné sny. Ale ne na dlouho....

Stalo se... Recenze

5. listopadu 2010 v 15:33 | Kata-chan
www.blue-lover.blog.cz
Jedna chyba dokáže poznamenat na celý život. Bude to jako dřív?

Domeček z papíru

3. listopadu 2010 v 16:03 | Kata-chan |  Fotím Ostatní
www.blue-lover.blog.cz
...aneb část mého "slastného" dětství.
Tvorbu tohoto bytečku (minidomku) zapříčinila má bývalá posedlost časopisem W.I.T.C.H. , a jakmile jsem dostala na Vánoce panenku mé oblíbené postavy Hay Lin, začala jsem pro ni tvořit obydlí. Nejdříve takové nemotorné doma v malilinké krabici,ale o letních prázdninách u babičky jsem to rozjela. Pracovala jsem na bytu zhruba tři měsíce celkem (samozřejmě ne zasebou) a svou práci jsem skončila asi před rokem. Pořád je ale co vylepšovat,a doplnky je taky třeba. Ovšem již pracuji na nové krabici....spíš už kvůli "desingu a navrhování" než "obydlí pro Hay Lin"
Líbí se vám? :-)

Témata Týdne aneb kámen úrazu

2. listopadu 2010 v 16:35 | Kata-chan |  Internet
www.blue-lover.blog.cz
Před více než půl rokem se na hlavním blogu administrace blog.cz oběvil článek o plánovaném "tématu týdne". Prvním tématem byla "Ekologie". Jelikož to byla úplá novinka,spousta blogů nadšeně zveřejňovali odborné texty. Ti poctiví,kteří psali z vlastních myšlenek a znalostí byli ale pobouření,že jejich propracovaný článek se vyhřívá na hlavní stránce sotva pět minut,a brzy ho nahradí další "Ctrl+C a Ctrl+V"
Byla tedy přivítána možnost,nahlašovat blogy,které kopírůjí z wiki a jiných stránek,nebo se jejich článek TT ani netýká. Já sama jsem před nedácvnem začala prolézat seznam k tématu týdne a nahlašovat blogy porušující podmínky.