Květen 2010

Obrázky k povídce Sisters

20. května 2010 v 16:32 | Kata Nakyama |  Kreslím Postavy
www.blue-lover.blog.cz
Jop,
tady jsou mé inspirační obrázky k povídce Sisters. Nejprve,za bezduchého sledovení televize,beru do ruky papír a tužky.Blik! Nakreslím si dvě holky,"černou a bílou",jedna bude vypadat jako anděl a ta druhá jako ďáblice.Po delší chvíli malování se mi oběvili pod tužkou tyto obrázky. A byla z toho sériová povídka...
Modely

18. května 2010 v 18:44 | Kata Nakyama |  Kreslím Postavy
www.blue-lover.blog.cz
Chci být lékárnice. Vystudovat farmaceutickou,a otevřít si vlastní prodejnu léků. Kdyby to nevyšlo,tak budu modní návrhářka. Pár (desítek) modelů už vymyšlených mám,ale podařilo se mi zatím vyhrabat pouze dva. Podívejte se na ně,a posuďte,který se vám líbí nejvíc :-D


Mobilní příhoda

18. května 2010 v 18:30 | Kata Nakyama |  Watashi Téma Týdne
www.blue-lover.blog.cz
Čirou náhodou,zrovna dneska,se mi přihodilo něco k tématu týdne.....
Jdu si do školy,sice s velkou nechutí,ale musím. Zahleděnádo knížky od Jacqueline Wilsonové, Anděl Vicky a u křižovatky na mě troubí jedno auto. V domění,že je to nějaký úchyl,se rychle otáčím a mám v plánu "vzít nohy na ramenaů,zkráceně zdrhat.
Po chvíli zijstím,že je to moje kamarádka,která dnes odvážně vyrazila do školy autem nakazit svou doznívající chorobou všechny okolo. I přes hrozící infekční nebezpečí jsem si k ní,a jejímu "tátovi" přisedla,a jeli jsme. Při nemotorném vystupování z auta se mi otevřela kapsička na aktovce,a mobil si to razil vzduchem směr mokrá tráva.Já jsem samosebou se smíchem mířila k mučír...škole.
Až uvnitř,po řádném přezutí do papučí a suverénímu nakráčení do třídy jsem zijstila,že mého drahého elektronického kamaráda někde postrádám...znáte ten divný,stahující pocit v žaludku? Tak takhle jsem se cítila já.
Co mě napadlo první? K*va,k*va,k*va,máma mě zabije!S rychle bušícím srdcem uháním co mi papuče stačí k místu,kde jsem pohřešovaného viděla naposled....chvilka napětí...ANO! Můj mobil si hoví v mokré trávě,a jakoby se mi vysmíval.Možná jsem idiot,ale řádně jsem mu vynadala,kde se coural,jaký jsem měla strach. S dobrým pocitem a pohřešovaným jsem se navrátila zpět do školy,vězte,že teď už mobil nedám z ruky.

Sisters: Úvod do děje

17. května 2010 v 16:19 | Kata Nakyama |  Sisters
www.blue-lover.blog.cz
Sedím ve svém prázdném pokoji a vzpomínám. Poslouchám kapky deště bubnující na okenní parapet,a bezduše upírám oči na místo kde se vždy po našem společném příchodu ze školy usadila,a poslouchala ty svoje rockové skupiny. Vždy jsem na ni křičela,ať toho nechá,ale myslím,že kdyby se teď vrátila,mohla by to klidně mít puštěné na dvacet decibelů a mě by to nevadilo.

Série

16. května 2010 v 18:35 | Kata Nakyama |  Píšu Série

Recenze Sisters

16. května 2010 v 18:27 | Kata Nakyama
www.blue-lover.blog.cz
"Mít sestru má své klady i zápory. Máš si s kým popovídat,máš se komu svěřit,ale na stranu druhou,když máš sestru jako já,zapleteš se do spousty problémů"

Takto začíná příběh dvou sester,Emily a Angely. Jsou to dvojčata,obě mají 16 let,obě měří 165 centimetrů a obě váží 54 kilo.Přesto si nejsou ani co by se za nehet vešlo podobná.

Takovíhle lidi mě opravdu potěší....

16. května 2010 v 11:03 | Kata Nakyama |  Watashi Žvásty
www.blue-lover.blog.cz
Téma týdne je skvělí výmysl. Dodává poctivím blogerům v případě psací nouze fantazii a nabádá k vytvoření krásného článku. Je však bohužel (sice už méně,ale přece) zneužíván.

Možná už ji znáte,možná ne,ale je tu jistá "karkulka",která se snaží mermomoci po 2 měsících existence blogu prorazit mezi nejlepší. Přesto,že je to další blog plný,až přetékající photooshoty (tak nějak),obrázky slavných Disneyho živých hvěžd,hlavně Seleny Gomez (brrr).

No,to je asi všechno,její blog sem dávat nebudu,však vy si ho v tématu týdne najdete sami. Jen mě mrzí,že takových lidí,jako je ona,je vícero,a opravdové "autoráky" se stávají ohroženým druhem.

Toť vše,těm co se dostali až sem,patří ocenění že ten blivajz četli.
Kata Nakyama

Viva Mini Králíčci!

15. května 2010 v 23:32 | Kata Nakyama |  Grafika Smajlíci
www.blue-lover.blog.cz
Ehmmmm...co bych k tomu mohla říci? Jen,že mi naprosto totálně bezkonkurenčně silně "hrabalo",tak jsem vytvořila tato umělecky-grafické skvosty vhodné na nobelovku. Jsem s těmito pixelkami-smajlíky jak chcete,spokojenější,než s těmi prvními (to byla vážně šílenost). Tak,přečtěte si,co vám Bunny chce udělat n_n.
PS. barevně vytvořeno pro můj blog,nekopírujte,na jiném pozadí to stratí kouzlo.Mamka

9. května 2010 v 18:03 | Kata Nakyama |  Kreslím Postavy
www.blue-lover.blog.czAhojte...
to jsem zase já :-D. Přicházím k vám s novím odpuzovačem všeho živého. Zaručeně vás zbaví hmyzu,zvířat,dokonce i otravného mladšího sourozence. Revoluční novinka ve světě telleshoppingu již na vaší obrazovce zcela zdarma! Podívejte se níže,ale předtím projistotu volejte záchranku (infarkt) nebo hasiše (podnícení k žhářství),ale nejlépe policii (aby jste se ve vězení na to nemusely dívat). Vše připravené? Takže 3.....2.....1.....akce!Avatary Neytiri

2. května 2010 v 15:24 | Kata Nakyama |  Grafika Avatary
www.blue-lover.blog.cz
Avatar (film) jsem sice neviděla,ale modrá je modrá. Navíc z ukázek to vypadá tak skvěle,že si to asi brzy stáhnu.Na těchto avatarech je Neytiri. Změnila jsem velikost pár obrázků,a hurá s něma do PF. Tam nastala procedůra "kontrast-jas-rozostřit-kontrast-rozmazat-rozostřit-komiks. Hezkou podívanou a užívejte v míru ;-)Barevná ulička

1. května 2010 v 17:55 | Kata Nakyama |  Kreslím Město
www.blue-lover.blog.cz
Moje začátky s perspektivou...kresleno asi před...hmmm....2 rokama,dostala jsem od prarodičů sadu "Akvarel",takže hádejte,čím je to namalované ;-)
Chobits

1. května 2010 v 17:43 | Kata Nakyama |  Píšu Recenze
www.blue-lover.blog.cz
Chobits…
Mladý 18-ti letý chlapec žijící na venkově a trpící samomluvou přichází k poštovní schránce a vytahuje z ní dopis. Už zase ho nepřijaly na vysokou školu. A tak se Hideki rozhodne odjet do Tokia,kde studuje přípravnou školu.
Tak začíná čtyřiadvaceti dílný anime seriál v žánru humor,romantika,sem tam vykouknou dámské kalhotky a příběh je jakoby z budoucnosti.V Tokiu Hideki oběvuje novou techniku,takzvané persocony,roboty podobající se lidem. Moc by jednoho chtěl,ale nemůže si ho dovolit. Shodou náhod najde jeden opuštěný persocon,který je ale oproti ostatním opravdu zvláštní. A tam začíná naše 26-ti dílné anime...
Zdroj obrázku:HERE

Velká modrá slaná skvrna

1. května 2010 v 16:57 | Kata Nakyama |  Watashi Téma Týdne
Na začátek,tento článek jsem psala vlastní rukou,obrázek je taky můj,z dovolené minulého roku.
www.blue-lover.blog.cz
To je moře. Je to velká kaluž rozprostírající se na okrajích oceánů u pevniny,nebo ve vnitrozemí.Proto je dělíme na:
-okrajová: nacházejí se u pobřeží pevniny a jsou okraje oceánů
-vnitřní:jsou spojeny s mořem zálivy,průplavyOceány jsou tedy propojeny s mořem jedním z těchto dvou způsobů,proto každý oceán má svou sbírku moří:
Atlanský oceán: 16 moří
Severní ledový oceán: 10 moří
Indický oceán: 3 moře
Tichý oceán: 16 moří
Jižní oceán: 6 moří

Moře ale nemusí být na zemi,mít slanou chuť a modrou barvu. Moře najdeme i mimo naší zeměkouli. Na Měsíci,přirozené družici naší planety,jsou takzvaná "měsíční moře". Jsou to obrovské pusté pláně na měsíci.Před prvním vzlétnutím do vesmíru pozorovali lidé Měsíc dalakohledem nebo pouhým okem a zahlédli ony "skvrny" na něm. Nevěděli,co obsahují,proto je pojmenovali také "moře". Jsou to například Moře vln, Moře nektaru nebo Moře klidu.

některé informace čerpány z wikipedie.cz,ostatní od naší zeměpisářky:-D obrázek by www.blue-lover.blog.cz

Angel Avatary

1. května 2010 v 13:58 | Kata Nakyama |  Grafika Avatary
www.blue-lover.blog.cz
Na tyto až tak pyšná nejsem. Jsou fakt hrooozný!Upravila jsem je tak,aby připomínaly obraz. Použila jsem na mě několik desítek ikonek "přeostřit". Tak,kuk na ně ;-)
Vampire Avatary

1. května 2010 v 13:54 | Kata Nakyama |  Grafika Avatary
www.blue-lover.blog.cz
Nemám nic moc k tomu co napsat. Myslím si,že se mi moc povedli (zajíká se sebechválou). Jsou takové nádherně temné *-*. Ta první část je obličej (to čučíte co!),druhá krk+ručička,a poslední je kousek vlasů. Byl boužit brush (ten křížek) a rámeček v PF. Žádné speciální techniky. Nuž,koukněte se na to sami: