Strom Sakura

30. března 2010 v 16:45 | Kata Nakyama |  Píšu Jednorázovky
www.blue-lover.blog.cz
Tato povídka je taková smutná fanfiction na anime seriál Naruto.Snad se vám bude líbit a zanecháte tu své pocity v podobě komentářů.Jaro….
Kvítky stromu Sakury si razí cestu vzduchem,a dopadají na zem za svými přítelkyněmi.Takto se vytvořila asi pěticentimetrová vrstva,a na té posteli z okvětních lístků ležela dívka.Dívka se svými přítelkyněmi,lístky Sakury. Přestože ona nebyla malý růžový lísteček,strom jí byl velmi blízký.Byla to zvláštní dívka…nesla toho stromu jméno,barvu vlasů měla stejnou jako její přítelkyně.Jediné přítelkyně.Ale měla něco,co strom neměl.Oči…v barvě zelenkavé jarní trávy…které byly vlhké…slzy.Jedna po druhé klouzala po jejím narůžovělém líci a zvlhčovala "těla" jejích jediných přítelkyň.Ptáte se proč plakala?Jeden člověk zlomil její křehké srdíčko.Ptáte se který?
Chlapec ,který měl jiné přátele…i jinou přítelkyni.Srdce,křehké srdíčko,jí ten pohled na ně,jak se ruku v ruce drží….nechápala…nemohla….ale hlavně nechtěla.Nevěděla,jak dlouho už tu leží.Už druhým,třetím dnem?Neví…stejně,jako neví,co si má teď počít.Srdce zlomené…její city jsou zhroucené…zhroutili se do hluboké černé temnoty…tak černé jako jeho oči.V srdci bolavém,sídlí jí černá temnota…prázdnota….tak černá jako jeho vlasy.Jak jí to mohl udělat?
Věděl že ho milovala…věděl,že ho zbožňovala…přesto jí srdce zlomil.Jak porcelán dopadající na chladnou zem,bolelo srdce její,teď tato dívka,s úsměvem…se zvedá ze země…jde ke stromu.Hladí jeho hebkou kůru..dnes…28.března..konečně se dozví jeho praví cit,jeho oči ji dokázaly pohltit…však tuto odpověď v nich nenašla.
Do ruky bere kunai,pevně ho uchopí..a s bolestí v srdci….ryje do kůry stromu slova…ta slova,která by neměla odvahu mu teď říci.Sbohem lásko
Pak ostrou zbraň odhodí kam může,ze zlosti k ní…té jeho přítelkyni.Ona to věděla,ona ji zradila…srdce jí zkaženým přátelstvím ještě více zlomila.
Z vlasů si sundává stuhu…drží ji za konec a nechá vlát v jarním vánku.Uchopí stuhu pevně,obváže si ji okolo krku a pak…trhne.Ukončila svůj život..ze zničené lásky.
I když mohla použít kunai,chtěla,aby i ona se z toho trápila…když jí její štěstí ukradla.Poslední slova před smrtí:
Vracím ti stuhu podruhé…….Ino…….

Tak,je to taková trošku splácanina z nudy,ano neměla jsem co dělat...
Zdroj obrázku: HERE
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 maternity dresses maternity dresses | E-mail | Web | 23. října 2012 v 7:49 | Reagovat

Q. How do you make a hotdog stand?
http://www.rundress.org/

2 tessie.chann tessie.chann | 18. listopadu 2012 v 14:29 | Reagovat

Tohle je nádherná povídka a moc se ti povedla. Na svém předešlém blogu jsi psala, že přidáš pohled Sasukeho a Ino. Pokud by tě to moc neotrávilo, byla bych ráda, kdybych si to tady mohla jednou přečíst

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.